В Ужгороді запрацює релоковане з Дніпра підприємство з виробництва полікарбонату (ФОТО)

Приблизно 2 місяці тому з такими намірами звернувся представник компанії Ярослав Хотнянський, разом з колегами оглянув приміщення, які можна орендувати, зупинилися на одному з тих, що на околиці міста, на вулиці Болгарській.
Днями відбулася зустріч керіництва міста з паном Ярославом та керівницею товариства Юлією Кірьяновою. Наразі підприємство перевезло обладнання двох ліній, на яких вироблятимуть два різновиди полікарбонату – стільниковий і монолітний. Це дуже сучасний, міцний матеріал, який широко використовується. Виробництво чисте, екологічне, використовується професійне німецьке обладнання, все сертифіковане.
Планують перевезти сюди близько чотирьох десятків спеціалістів із Дніпра, загалом на перших порах хочуть задіяти 80-85 працівників, 35 уже набрали в Ужгороді. Хотіли б надалі задіяти 2 ангари і нинішні площі збільшити принаймні втричі, перевезти додаткові лінії із Дніпра. Загалом, якщо все буде добре, на що всі дуже сподіваємося, хочуть перевезти сюди підприємство повністю, а це буде 6 ліній, близько 200 працівників.
Поки основне підприємство буде в Дніпрі, тут реєструють філію і податки сплачуватимуть у бюджет Ужгорода.
Ужгородська міська рада
-->
До теми
- За 6 днів патрульні виявили на Закарпатті 28 п'яних водіїв
- В Ужгороді пройшло велике спортивне свято до Дня молоді (ФОТОРЕПОРТАЖ)
- На деяких вулицях Ужгорода тимчасово призупинили водопостачання
- Графік руху у будні автобуса №38 в Ужгороді
- В Ужгороді юнак проник у магазин та намагався "винести" готівку із касових апаратів (ВІДЕО)
- За якістю повітря в Ужгороді слідкуватимуть за допомогою нових приладів
- Втрачений Ужгород: історія «четвертої» школи (частина друга)
- Понад 200 чоловік та 20 одиниць техніки продовжують ліквідовувати пожежу у лісі на Ужгородщині (ФОТО)
- На Закарпатті заборонили будь-які відвідування лісових масивів для населення
- Закарпатця оштрафували на 6120 гривень за підпал сухої трави
- На Закарпатті понад добу триває ліквідація лісової пожежі. До гасіння залучили літаки та гелікоптери
- В Ужгороді, спільно з Дармштадтом, працюють над проєктом рекультивації полігону твердих побутових відходів
- В Ужгороді збільшать кількість автобусів «Електрон»: маршрут №22
- В Ужгороді відкрили виставку до 30-річчя дипломатичних відносин між В’єтнамом та Україною
- В Ужгороді вже 5 місяців діє проєкт «ВільноХаб» в головній бібліотеці краю
- В Ужгороді триває заміна частини каналізаційного колектора на вулиці Івана Крилова
- В Ужгороді призупинять водопостачання в “Компотному районі”
- На Закарпатті поліцейські припинили незаконний видобуток гравію з берегів річки Тиса
- Поліцейські охорони Закарпаття затримали чоловіка, який розгулював з кастетом
- В Ужгороді гасили пожежу на підприємстві зі збору металобрухту (Фото)
До цієї новини немає коментарів