Брали по 5500 євро з людини: трьох закарпатців судитимуть за незаконне перевезення чоловіків через кордон

Брали по 5500 євро з людини: трьох закарпатців судитимуть за незаконне перевезення чоловіків через кордон
Трьох жителів Тячівського району судитимуть за організацію схеми незаконного перетину кордону військовозобов’язаних чоловіків. Про це повідомили на сайті Закарпатської обласної прокуратури.

 

"Закарпатець налагодив канал нелегальної міграції військовозобов’язаних чоловіків до країн ЄС. Правоохоронці зафіксували кілька фактів переправлення людей до Румунії", — йдеться в повідомленні.

"У СБУ Закарпаття встановили, що до переправлення нелегалів через кордон причетний 56-річний житель області, працівник однієї з автозаправних станцій. До співпраці чоловік залучив ще двох жителів Тячівщини", — повідомили на сторінці СБУ Закарпаття у Facebook.

"Перевозили як по одному "клієнту", так і групи осіб. Загалом встановлено, що послугами обвинувачених встигли скористатися десятеро чоловіків, кожен із яких сплатив їм 5500 євро", — повідомили у прокуратурі Закарпаття.

Жителів Тячівщини викрили наприкінці квітня 2022 року у селі Грушево.

"Вони саме готувалися вчергове незаконно переправити до ЄС трьох громадян України – жителів Чернігова, Ужгорода та Сум", — йдеться в повідомленні.

Наразі обвинувальний акт щодо трьох закарпатців скерували до суду. Їм загрожує до 9 років позбавлення волі.

 

02 липня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів