У Мукачеві волонтери виготовляють перископи для захисників

У Мукачеві волонтери виготовляють перископи для захисників
Днями з волонтерами в коворкінг центрі "Aware Zone" (Мукачево) збирали перископи для ЗСУ, інформує Мукачівська міська рада.

 

"За 2,5 години і навчилися, і зібрали 30 перископів. Готуємо комплектуючі для наступної партії. А ці фарбуємо і відправляємо безкоштовно військовим",- повідомляє організатор Максим Адаменко.

Нагадаємо, на Закарпатті волонтер Максим Адаменко виготовляє перископи із пластикових сантехнічних труб та відправляє їх на фронт, собівартість одного – 100 гривень.

“Коли позиції під прицілом снайпера, то сильно не повисовуєшся. Так, питання вирішить перископ! На сайтах і інтернет-магазинах є телескопічні, з оптикою х5, але їх немає в наявності і вони дорогі. Замовляли друковані на 3-D принтері. Чекали тиждень. Черга, складно, довго. Собівартість друкованого біля 300 грн. Вирішили зробити самі!” – розповідає Адаменко.

З його слів, переваги саморобного перископа у тому, що він не потребує складного і дорогого обладнання та сировини, виробляється з простих доступних комплектуючих, має на порядок кращу міцність і ударостійкість. Та й собівартість – близько 100 грн.

 

25 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів