На Закарпатті ремонтують Музей екології гір (ФОТО)

На Закарпатті ремонтують Музей екології гір (ФОТО)
Довгоочікуваний капітальний ремонт покрівлі інформаційного еколого-освітнього та історико-культурного осередку «Музею екології гір та історії природокористування в Українських Карпат», нарешті, став можливий завдяки співпраці заповідника з іноземним проєктом.

 

Так, дизайн даху триповерхової будівлі з мансардою  фінансувався проєктом SNPA. Однак, з початком війни та водночас важливості якнайшвидших дій щодо ремонту крівлі усі роботи здійснюватимуться за кошти Франкфуртського зоологічного товариства. Після проведення відкритого конкурсу Замовник відібрав підрядника – ПП «Майстер Груп Плюс». Останній вже відвідав об’єкт, ознайомився зі станом справ та приступив до реалізації запланованих робіт. 

Особливістю цього проєкту є те, що в ході робіт використовуватимуться, як традиційні, так і сучасні екологічно безпечні будівельні матеріали та конструкції. 

Виконання перекриття даху для заповідника надзвичайно важливе, оскільки завданням проєкту у музеї вбачають зберегти не тільки будівлю музею, але відповідно й цінні експонати, які займають площу понад тисячу квадратних метрів. 

Це різноманітні експозиційні форми й засоби, зокрема: діорами, макети, муляжі, панно, комплексні стенди, панорами та інше. Фонди музею наповнені натуральними експонатами й артефактами. Серед них багаті археологічні, палеонтологічні, геологічні та інші колекції, елементи народного побуду та культури. Загалом, експозиція складає майже півтисячі експонатів. А свою діяльність «Музей екології гір» реалізовує за трьома напрямками: освітньо-виховний, рекреаційно-інформаційний та дослідницький.

Наразі відвідування Музею неможливе з міркувань безпеки.

 

23 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів