Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко відвідав Закарпаття

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко відвідав Закарпаття
В суботу, 11 червня, Віктор Ляшко побував в Діагностичному центрі та лікарні святого Мартина. Саме там сьогодні відкрили два нових стаціонарних відділення: судинної хірургії та кардіології.

 

Завідувачами нових відділень стали: лікар-хірург ендоваскулярний Богдан Мацюк та кандидат медичних наук, лікар-хірург судинний, лікар-трансплантолог Євген Гардубей. Нові відділення оснащені новими операційними, високотехнологічним медичним обладнанням, завдяки якому лікарі зможуть виконувати складні операції на серці та судинах. Встановлено сучасний ангіограф для проведення операцій з патологією судин серця, клапанів серця, аорти та периферичних судин.

Відділення запрацювали значною мірою завдяки фінансуванню з міського бюджету. Відтепер у Мукачеві зможуть проводити більше складних операцій та надавати пацієнтам всю необхідну допомогу на високому рівні. Також планується впроваджувати унікальний для Закарпаття метод діагностики серця — стрес-ехокардіографія. До команди мукачівських лікарів у цих відділеннях долучаються професори з Києва та Херсона. За рік кардіохірурги зможуть проводити до 1000 операцій. Близько 600 операцій зможуть провести й судинні хірурги.

 

Mukachevo.net

 

11 червня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів