В Ужгород передали медичний гуманітарний вантаж

В Ужгород передали медичний гуманітарний вантаж
Великий гуманітарний вантаж на майже 105 тисяч євро – медикаменти та вироби медичного призначення – надіслали в Ужгород громадські організації із Німеччини та Нідерландів «Лікарі Німеччини» та «Фармація без кордонів».

 

Серед препаратів – знеболювальні, кровоспинні, заспокійливі, розчини для ін’єкцій, а також шприци, голки, системи, рукавиці, маски тощо. Вантаж спочатку доправили у Кошице, в Ужгород його привезли завдяки секретарю міської ради Арсену Мелкумяну. Крім того, із закордонними партнерами на всіх етапах комунікували депутати міської ради Алла Чернобук та Володимир Мильо, представники Ужгородського гуманітарного центру, начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту міськради Ярослав Глагола.

Сьогодні допомогу розвантажили і передали у міську багатопрофільну клінічну лікарню (колишня районна лікарня) керівнику закладу Олегу Голубу. Тут, крім того, що використовуватимуть медикаменти для допомоги пацієнтам, сформують і запас лікарських препаратів, частину розподілять і в інші медичні комунальні заклади Ужгорода.

Ужгородська міська рада

 

24 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів