Гуманітарну допомогу передали в ужгородську міську поліклініку благодійники з Італії (ФОТО)

Гуманітарну допомогу передали в ужгородську міську поліклініку благодійники з Італії (ФОТО)
Як розповіла лікарка, онколог-мамолог поліклініки Рімма Конар, завдяки якій італійські благодійники привозять допомогу, доктор Мікеле Альзетта особисто приїхав вже втретє, але речі, іншу допомогу передають постійно. Організовують допомогу у співпраці з асоціацією "Мальве Україна" та волонтерською організацією з регіону Фріулі-Венеція-Джулія. Перші два вантажі переважно розподілили на Харків, Маріуполь, частину залишили в Ужгороді – передали у місця компактного проживання переселенців.

 

Із проханнями до італійських колег як член Міжнародної асоціації лікарів SFULTS із переліком того, що найбільше потрібно, звертається пані Рімма. Своєю чергою в Італії організовують різні заходи на підтримку України – концерти, виставки, і таким чином збирають пожертви. Крім медикаментів, які здебільшого привозять, доправляють і харчі, речі, засоби гігієни та передають вимушеним переселенцям, які зараз живуть в Ужгороді.

Нинішня допомога – переважно дороговартісні препарати для онкологічних хворих. Це дуже важливо, зважаючи на те, що якщо хворий на онкологію міняє протокол лікування, то є ризик рецидиву захворювання. Привезли також антибіотики, кардіологічні препарати – всі ліки передали керівниці поліклініки Мирославі Брецко.

Із благодійниками сьогодні зустрівся міський голова Ужгорода Богдан Андріїв, на зустрічі була присутня і начальниця управління міжнародного співробітництва та інновацій, депутатка міської ради Вікторія Тарахонич. Богдан Євстафійович подякував Мікеле Альзетта, його колегам та співвітчизникам за підтримку України і гуманітарну допомогу переселенцям, вручив подяки Ужгородської міської ради.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

 

21 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів