Театр тіней Teulis представить в Ужгороді легендарне шоу «Твоя тінь»

Театр тіней Teulis представить в Ужгороді легендарне шоу «Твоя тінь»
Театр тіней Teulis невдовзі в Ужгороді представить своє шоу.  Цей театр підкорив і здивував багато світових столиць. Оригінальне поєднання висококласної акробатики, театру, оптичних ілюзій, відмінногозвукового супроводу і приголомшливихвідеопроекцій. Cамий незвичайний і самий затребуваний театр сьогодні.

 

Мистецтво театру має вік в декілька тисяч років, але в останні десятиліття цей жанр переживаєвідродження і небувалий апгрейд. Театр тіней дивовижно простий в ідеї, і йому підвладні чудеса перетворення. Варто тільки акторові зайти за напівпрозорий екран, як для глядачів починається мультиплікація: темні фігури виростають одна з одної, перетворюються, змінюються в розмірах.

Театр Тіней Teulis доводить, що всі фантазіїможна перетворити в життя за допомогою тіней людського тіла. Ви поринете в чаклунське шоу і захоплюючу дух хореографію, які з легкістю полонять Ваше серце ... За останні 7 років Театру Тіней TEULIS був фіналістом найбільших талант шоу в Італії, Туреччині, Чехії та Словаччини. Гастролював у Фінляндії, Швеції, Польщі, Чехії, Білорусії в Японії 35 тисяч глядачів стоячипроводжали артистів.

 

05 травня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів