В Ужгородській міськраді затвердили порядок організації харчування для вимушено переміщених осіб

Відповідно до рішення, діятиме талонна система, видавати талони будуть у місцях обліку вимушено переміщених осіб. У пунктах, де організовано харчування, можна буде віддати талон і отримати їжу.
Підприємці, які укладуть договори з департаментом соціальної політики Ужгородської міської ради, на підставі використаних талонів щотижня отримуватимуть оплату за надані послуги.
На 6 березня попередні перемовини про організацію харчування проведено з 12 фізичними особами-підприємцями.
Затвердили на засіданні виконкому і розмір фактичних витрат на оплату послуг харчування на добу – 100 грн для дорослого та 80 грн для неповнолітнього.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
До теми
- Три випадки хвороби Лайма з початку року: яка ситуація з укусами кліщів на Закарпатті
- В обласному центрі відбудеться знакова подія, що поєднає сучасне мистецтво та осмислення досвіду війни
- Не покинув Україну після відрахування з УжНУ: іноземця на Закарпатті оштрафували та видворять
- Від аудиторії — до кордону: студенти УжНУ на практиці вивчали роботу закарпатських митників
- Закарпатський обласний центр національного спротиву розпочинає співпрацю з Рух опору Сил Спеціальних Операцій ЗСУ
- В Ужгороді відзначили переможців і призерів фінального етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології
- Відсьогодні у водоймах на Закарпатті розпочинається нерестова заборона на вилов риби
- 570 пожеж з початку року зафіксували в екосистемах Закарпаття – кількість займань перевищила минулорічні показники
- Понад 2,2 кг наркотиків намагалися ввезти в Закарпаття: поліція затримала наркокур’єра з Дніпра
- Ужгород сьогодні попрощався із 29-річним захисником Сергієм Козаченком
- В Ужгороді відкрили виставку про Палац Великих Князів Литовських
- Викрав ключі з будинку та незаконно заволодів автомобілем закарпатця: поліцейські Сваляви затримали рецидивіста
- Майже 300 спортсменів зібрав на Ужгородщині чемпіонат бойових мистецтв пам’яті поліцейського-Героя
- На Мукачівщині поліція затримала торговця зброєю: з незаконного обігу вилучено автомат Калашникова та бойові гранати
- На об’їзній дорозі Мукачева внаслідок ДТП травмовано чотирьох осіб
- Два канали незаконного переправлення осіб через кордон ліквідували оперативники Мукачівського прикордонного загону
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 48-річним сержантом Василем Голінкою
- СБУ викрила угорського спецслужбіста, який керував агентурною мережею Будапешта на Закарпатті у 2025 році
- 62-річний житель Івано-Франківщини збирався переправити в Румунію свого 25-річного земляка
- На Закарпатті судитимуть 12 учасників злочинної групи – арештовано майно на майже 20 млн грн

До цієї новини немає коментарів