Офіційна позиція компанії EVA

Офіційна позиція компанії EVA
Шановні клієнти / представники ЗМІ! Зараз у соціальних мережах розповсюджується хвиля негативних постів про торгівельну мережу EVA та інші торгівельні мережі України. Мета таких повідомлень - налаштувати населення проти магазинів і спровокувати до мародерства та атак на магазини. Ця діяльність ведеться для дестабілізації ситуації в України.

 

Наша мережа працює в умовах воєнного стану та забезпечує наших громадян товарами першої необхідності. Ми щільно співпрацюємо з місцевою владою та штабами територіальної оборони міст.

EVA турбується про вас та забезпечує постачання соціальних товарів першої необхідності в умовах воєнного часу. Ми робимо все необхідне, аби утримувати ціни на доступному рівні. Тому відмінили торговельну націнку та ведемо переговори з постачальниками про збереження знижок на їхні товари.

Дякуємо за вашу довіру та підтримку! Разом до перемоги!

З повагою, всеукраїнський колектив мережі EVA

Про компанію

Лінія магазинів EVA — найбільша національна мережа магазинів краси та здоров’я, що пропонує широкий асортимент косметики, парфумерії, аксесуарів, засобів для догляду за малюками та побутових товарів відомих світових і власних брендів (загалом понад 30000 асортиментних позицій). Понад 8 мільйонів осіб є користувачами програми лояльності «EVA МОЗАЇКА».

Наразі компанія має понад 1 000 фірмових магазинів по всій Україні, а також власний інтернет-магазин EVA.UA. Штат її співробітників налічує близько 13 тисяч осіб. EVA дотримується найвищих стандартів роботи з клієнтами та високого рівня корпоративної культури, що відтворюється в моделі сервісу: «EVA — це найкраща подруга, що дарує щастя бути собою».

 

02 березня 2022р.
-->

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів