В Ужгороді відзначили Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту (ФОТО)

У поминальному заході взяли участь і в.о. міського голови, заступник міського голови Ужгорода Вадим Борець, заступник міського голови Василь Пинзеник, керуючий справами виконавчого комітету міськради Ігор Фартушок, працівники міськради.
Від правління благодійного фонду "Хесед Шпіра" Михайло Галін зазначив, що нацисти в різних країнах з 1933-го до 1945-го років вбили понад 6 мільйонів євреїв, зокрема близько 100 тисяч вивезли в концтабори із Закарпаття.
Присутні поклали квіти до підніжжя пам'ятника, запалили свічки та лампадки на згадку про цих людей. Представники єврейської громади переказали уривок історії з Тори – про істину, створення світу і мир, прочитали 20 псалом для спасіння душ загиблих під час Голокосту.
Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

















До теми
- В Ужгороді попрощалися із 39-річним солдатом Сергієм Гвоздецьким
- Каністерапія, руханка і усвідомлене дихання: в Ужгороді пройшов День спільнодії
- В Ужгородському скансені відбулася культурно-мистецька акція «Етнічна палітра Закарпаття»
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим Героєм
- В Ужгороді запровадили автоматизовану систему оплати за проїзд: як платитимуть пасажири
- В обласному центрі відбулися урочистості з нагоди Дня Конституції
- В Ужгороді цьогоріч – 15 двохсотбальників, із них двоє отримали по 200 балів із двох предметів
- В Ужгороді повідомлено про підозру експосадовцю Держземагентства, який незаконно передав у приватну власність заповідні землі в обласному центрі
- В Ужгороді відкрили пам'ятну дошку полеглому Герою Роману Гапаку
- 28 червня Закарпатська обласна філармонія запрошує містян і гостей Ужгорода насолодитися живою музикою просто неба
- Ужгород попрощався із полеглим Героєм, 40-річним солдатом Сергієм Желізкою
- Відзнаку командира підрозділу – орден «Полеглого воїна» – присвоїли 11 закарпатським бійцям 33-ї окремої механізованої бригади.
- В Ужгороді вручили нагороди рідним полеглих Героїв
- Ужгородщина — серед лідерів за кількістю пожеж в екосистемах
- ДТП в Ужгороді: нетверезого водія без прав розшукали і притягнули до відповідальності
- Завтра в Ужгороді прощатимуться із полеглим Героєм
- На Ужгородщині прокуратура затвердила обвинувачення посадовцю селищної ради у отриманні 44 тис грн неправомірної вигоди
- Євроколію «Чоп – Ужгород» планують запустити вже наступного місяця
- «Замки Закарпаття»: в краєзнавчому музеї ім. Т. Легоцького відкрили нову експозицію
- В Ужгороді відкриють пам'ятну дошку ще одному загиблому Герою
До цієї новини немає коментарів