У Сваляві затримали чоловіка, що продавав боєприпаси (ФОТО)

Працівники кримінальної поліції Сваляви отримали оперативну інформацію, що один із місцевих жителів незаконно зберігає боєприпаси та має намір продати їх на території району.
Правоохоронці одразу ж розпочали оперативно-розшукові заходи, спрямовані на недопущення розповсюдження в регіоні небезпечних предметів.
В результаті оперативникам вдалося затримати зловмисника «на гарячому», безпосередньо під часу збуту боєприпасів. Зустріч фігуранта з клієнтом пройшла у закинутій будівлі міста. За заздалегідь обумовлену суму 48-річний підозрюваний продав 86 набоїв до автоматичної зброї та одну бойову гранату РГД-5.
За цим фактом в поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України. Йдеться про незаконне поводження з бойовими припасами.
48-річного зловмисника затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України та помістили до ізолятора тимчасового тримання. Відомо, що підозрюваний лише нещодавно вийшов із в’язниці, де відбував покарання за скоєння аналогічного злочину.
Наразі правоохоронці встановлюють походження вилучених боєприпасів. Призначено ряд експертних досліджень. Досудове розслідування триває.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Поліція Сваляви затримала наркоторговця, який збував метамфетамін у районі
- У Сваляві на всеукраїнській конференції обговорюють інклюзивний туризм та відновлення економіки
- На Закарпатті відбувся ще один реабілітаційний захід для ветеранів війни
- У Свалявській міській лікарні запрацювали два оновлених відділення
- У центрі Ужгорода демонтували ще 10 незаконних вивісок
- У Сваляві ледь не згорів двоповерховий будинок, а пожежа спалахнула просто на кухні першого поверху
- Поліція Сваляви повідомила про підозру у вбивстві через необережність 50-річному місцевому жителю
- Не впорався з керуванням та в’їхав у паркан: поліція Сваляви встановлює обставини смертельної ДТП
- Поліція Сваляви встановлює обставини жорстокого поводження з тваринами
- На Закарпатті дружина полеглого військового разом з родичами відкрила крамницю з крафтовими товарами
- Відсьогодні на Закарпатті запрацюють ще три нові камери фіксації швидкості
- У Кінологічному центрі поліції Закарпаття для нацгвардійців провели тренінг із методики підготовки службових собак
- Ще одну схему переправлення військовозобов’язаних через кордон ліквідували на Рахівщині: організаторів затримано
- На Рахівщині поліція затримала зловмисника, який на автівці «швидкої» перевозив чоловіків для переправлення через кордон
- На Закарпатті судитимуть колишнього директора лісгоспу, який завдав збитків місцевим громадам на понад 4 млн грн
- Зниклу 5 днів тому 66-річну ужгородку знайшли живою, зараз нею опікуються медики - деталі від медиків та правоохоронців
- На Закарпатті рідним двох полеглих захисників вручили ордени "За мужність"
- На Закарпатті затримали організатора каналу переправлення чоловіків через кордон, який поліцейські заблокували минулоріч
- Поліцейські Сваляви затримали уродженця Запоріжжя, який намагався вбити свою матір
- Транспортували до прикордоння на підводі: на Закарпатті поліцейські ліквідували схему переправлення військовозобов’язаних до Румунії
До цієї новини немає коментарів