Працюють рейдові групи: на Закарпатті стежать за дотриманням карантинних норм (ВІДЕО)

Працюють рейдові групи: на Закарпатті стежать за дотриманням карантинних норм (ВІДЕО)
Протягом останніх двох днів мобільні рейдові групи здійснили майже 500 перевірок та склали 42 адміністративні матеріали на порушників карантину.

 

Впродовж 23 та 24 січня спеціальні мобільні групи, до складу яких входять поліцейські, медики та представники уповноважених установ, продовжили перевірки суб’єктів господарювання на дотримання ними необхідних правил карантину. Загалом в області працюють 22 рейдові групи, які за вказаний період перевірили 496 закладів громадських закладів у регіоні.

Під час рейдів зафіксовано 42 порушення вимог карантину та складено відповідні адмінматеріали. Найбільшу кількість порушень було виявлено в Мукачівському та Хустському районах. Нагадуємо, станом на 25 січня Закарпатська область перебуває у «помаранчевій» зоні епідемічної небезпеки.

В умовах погіршення ситуації в краї особливо важливим є неухильне дотримання закарпатцями та гостями нашого краю всіх карантинних вимог, щоб зберегти життя та здоров’я кожного громадянина. Не порушуйте Закон та будьте здоровими!

Відділ комунікації поліції Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

25 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів