Рахівчанин «позбувся» на кордоні брендової жіночої косметики, яку хотів непомітно завезти «зеленим коридором» для комерції

Це сталося сьогодні вранці (23.01.22) на митному посту «Лужанка», що в ноні діяльності Закарпатської митниці. У зону митного контролю заїхав мікроавтобус «Мерседес-Бенц», в якому із Чехії додому повертався 19-річний житель Рахівщини. Водій скерував транспортний засіб у спрощену смугу контролю – «зелений коридор», тим самим підтверджуючи правомірні наміри в’їзду на митну територію України. Під час візуального огляду мікроавтобуса інспектори опитали перевізника і пасажирів, чи не везуть товари, які перевищують дозволену митним законодавством норму, а це - до 500 євро і до 50 кг. Відповідь була ствердна – жодних товарів, що підлягають обов’язковому письмовому декларуванню та підпадають під митне оподаткування - не мають.
Втім, на підставі результатів аналізу та оцінки ризиків, досвідчені митники вивели мікроавтобус із загального потоку для проведення поглибленого огляду всіх речей та пакунків у багажному відділенні. Відтак, результат перевірки не забарився! У шістьох коробках інспектори виявили нову жіночу косметику італійського виробництва, вартість якої значно перевищує неоподатковану норму для ввезення товару на митну територію України. Серед товару різного асортименту від відомих торговельних марок «Clarins Paris» та «Vittore DE Conti»: креми для засмаги, коректори для обличчя, набір тіней для очей, крем-пудра, помади, блиски для губ, туші для повік тощо. Приблизна вартість незадекларованого товару – понад двісті тисяч гривень.
Так, до прикладу, в інтернет-мережі ціна однієї помади стартує від 700 грн, набір тіней (1 шт) – понад 2000 грн, крему – 850 грн, однієї мінеральної пудри – 1100 грн, пудри з блиском – понад 1700 грн, 1 туш – 1300 грн, а їх по кілька десятків штук з кожного асортименту! Тож, за порушення порядку проходження митного контролю у «зеленому коридорі» відносно пасажира складено проткол про порушення митних правил за статтею 471 Митного кодексу України. Санкції даної статті передбачають накладення штрафу в розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а у разі якщо безпосередніми предметами правопорушення є товари, переміщення яких через митний кордон України заборонено або обмежено законодавством України, - також конфіскацію цих товарів. Наразі митники вилучили косметику, остаточну вартість якої встановить спеціаліст-експерт, а справу скерують до суду.
Пресслужба Закарпатської митниці
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді – традиційні «Коляди в старому селі»
- Поліція розслідує обставини загибелі підлітка в Ужгороді
- Синам полеглого закарпатського прикордонника вручили посмертну нагороду батька
- Срібний призер чемпіонату Європи з боксу U15 отримав відзнаку голови Закарпатської ОВА
- Підсумки року від ДСНС Закарпаття: понад 2300 пожеж та сотні врятованих
- До прикордонників відділу "Богдан" Мукачівського загону на зимову «фотосесію» завітали косулі!
- Керував у стані сп?яніння та порушував ПДР: в Ужгороді притягнули до відповідальності порушника
- Команда «CS Gladiator» за рік діяльності долучилася до майже 20 всеукраїнських змагань
- На Закарпатті ДБР викрило митника, який вимагав гроші за сприяння у ввезенні елітних годинників
- На Тячівщині повідомили про підозру юнаку, який намагався вбити підлітка
- Конфіскат для потреб оборони: у 2025-му Закарпатська митниця передала майна на 19 мільйонів
- Прокурори Закарпаття передали військовим два автомобілі та БПЛА, які вилучені у рамках кримінального провадження
- Рятувальники допомогли постраждалим у ДТП на Рахівщині
- Захисник із Закарпаття Михайло Ходанич отримав звання заслуженого художника України
- Команди вишів Закарпаття можуть реєструватися для участі в масштабних спортивних студентських лігах!
- У грудні закарпатські патрульні винесли 89 постанов за їзду без пристебнутого ременя безпеки
- Понад 400 виїздів: як минула новорічна ніч у медиків екстреної допомоги на Закарпатті
- В Ужгороді стартувала виставка професійних художників Закарпаття
- Ужгородський скансен завершив рік різдвяною майстернею з виготовлення янголиків
- Поліцейські Закарпаття затримали підозрюваного у розбещенні малолітньої дівчинки

До цієї новини немає коментарів