Засідання транспортної комісії в Ужгороді. Що вирішили?

Засідання транспортної комісії в Ужгороді. Що вирішили?
Облаштування автобусної зупинки для громадського транспорту на площі Георгія Кірпи біля залізничного вокзалу на численні прохання ужгородців погодили напередодні на засіданні комісії з безпеки дорожнього руху та координації роботи автотранспорту в Ужгородській міській раді. Також члени комісії підтримали ліквідацію автобусної зупинки на вул. В’ячеслава Чорновола та перенесення зупинки, відстою автобусів, посадки та висадки пасажирів на збудований розворотний майданчик на вул. Капушанській.

 

Погодили на засіданні і облаштування майданчиків для платного паркування в Ужгороді, зокрема на:

 • вул. Мукачівській (від площі Шандора Петефі до перехрестя з вул. Станційна, Анкудінова);
 • площі Шандора Петефі;
 • вул. Швабській;
 • вул. Марії Заньковецької (від проспекту Свободи до першого перехрестя, біля магазину «Меблі»);
 • проспекті Свободи (від вул. Марії Заньковецької до площі Богдана Хмельницького);
 • площі Георгія Кірпи.

Члени комісії підтримали:

 • облаштування автобусної зупинки для громадського транспорту на площі Георгія Кірпи біля залізничного вокзалу;
 • схему організації дорожнього руху на площі Шандора Петефі – із забороною паркування на пл. Шандора Петефі перед поворотом на вул. Швабську, для забезпечення руху громадського транспорту;

Погодили й перенесення автобусної зупинки на вул. Марії Заньковецької в бік вул. Іштвана Сечені із облаштуванням заїзної кишені і внесення змін в організацію дорожнього руху.

Комісія також доручила департаменту міської інфраструктури:

 • облаштувати стрілку зеленого кольору для повороту праворуч із вул. Будителів на вул. Івана Анкудінова;
 • зробити пішохідний перехід на вул. Генерала Свободи (біля супермаркету “Сільпо”) та внести зміни в схему організацію дорожнього руху;
 • відновити дорожній знак «Поворот ліворуч заборонено» та встановити табличку до іншого дорожнього знаку із зазначенням часу доби (7.00 год – 19.00 год), протягом якого діятиме знак на перехресті вул. Івана Анкудінова – Руська – Антонівська;
 • облаштувати пішохідний перехід на вул. 8 Березня, біля супермаркету АТБ;
 • відновити дорожні знаки “Автобусна зупинка” на вул. Олександра Можайського.

Крім того, за дорученням комісії, відділ транспорту має надати на чергове засідання комісії пропозиції щодо визначення місць для стоянки таксі на території міста.

Щодо низки питань члени комісії відмовили, зокрема в паркуванні авто мешканців будинку № 5 на вул. Олександра Духновича перед їхнім будинком; у встановленні обмежувальних пристроїв (шлагбаумів) на в’їзді до території ОСББ на вул. 8 Березня, 28 Б та дорожніх знаків «Зупинка маршрутного таксі за вимогою» біля будинку №32 на вул. Олександра Можайського.

Також відклали на додаткове опрацювання питання визначення місць розміщення радарів для вимірювання та контролю швидкості руху автомобілів; пропозиції департаменту міської інфраструктури з організації дорожнього руху на території міста; щодо встановлення дорожнього знаку «Зупинка заборонена» на проспекті Свободи від буд. 49 до буд. 3; щодо облаштування висотного обмежувача руху на вул. Собранецькій.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

21 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

  До цієї новини немає коментарів