Популяризувати культурну спадщину: у скансені на Закарпатті провели День музейного селфі

Аби взяти участь в акції, потрібно було сказати на вході фразу «день музейних селфі», це давало можливість відвідати Скансен безкоштовно. Далі – зробити фото на фоні музейних хатинок чи улюблених експонатів, та опублікувати на своїй сторінці у Facebook з хештегами #музейне селфі та #ужгородський_скансен.
На 13:00 відвідувачів у музеї не було.
"Переважно місцеві прийшли прогулятися. Напевно, після богослужінь відвідати територію й згадують одночасно, що сьогодні день музейного селфі, — розповіла Ярміла Туряниця. — Сьогоднішнє свято Водохреща велике, тому до обіду було мало відвідувачів оскільки, напевно, всі пішли й на богослужіння, а також це будній день".
Вона додала: метою акції є також поширити культурну спадщину Закарпаття і популяризувати її та заохотити відвідувати музей, цікавитися музеєм.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді вдруге провели Фестиваль закарпатського вертепу
- Камінь, що пам’ятає імперії: унікальний храм Святої Єлизавети на Закарпатті
- «Місто»: виставка робіт закарпатських художників у Генеральному консульстві Словацької Республіки
- Автентичні словацькі колядки, віншування та колоритні вертепи – в Ужгороді відбувся огляд-конкурс «Словацький бетлегем-2025»
- Студії “Косиця” 10 років: в Ужгородському скансені відкрили виставку закарпатських сорочок
- «Принцип гештальту» – в Ужгороді відкрито персональну виставку робіт Тараса Табаки
- В Ужгороді відкрили чергову міні-скульптуру на честь «Різдвяного цвіркуна»
- На Закарпатті правоохоронці викрили угруповання, яке переправляло осіб через кордон
- Закарпатський народний хор взяв участь у ювілейних урочистостях Українського народного хору «Карпати» в Словаччині
- «Світло віри та сили» - до кінця листопада в Ужгороді можна переглянути унікальну виставку
- Як проходив фінал конкурсу Міс і Місіс Закарпаття 2025. РЕПОРТАЖ. ФОТО
- Закарпатська співачка Мар'яна Матейко вісім років навчає перспективну молодь вокалу
- Гончарі й керамісти закарпаття обговорили їхні «цехові» справи
- Відкриття «Країни Мрій» в Ужгороді: новий простір щасливого дитинства
- У галереї «Ужгород» представив свій новий проєкт відомий закарпатський митець, перформер Петро Ряска
- Вистава "Маріупольська драма" у постановці Донецького академічного обласного драматичного театру - серед номінантів на здобуття Національної премії Шевченка
- Конкурс цифрових зображень «Україна 2225»: створіть майбутнє за допомогою ШІ та виграйте книжкові сертифікати!
- Краєзнавчий музей та Закарпатський народний хор презентували спільний проєкт «Збережені мелодії: від тиші до звучання»
- На літературному вечорі в Ужгородському замку звучала поезія різних поколінь
- В Ужгороді вшанували президента Чехословацької Республіки Томаша Масарика

До цієї новини немає коментарів