В Закарпатті впродовж 2021 року майже 150 мільйонів гривень аліментів сплачено на користь дітей

В Закарпатті впродовж 2021 року майже 150 мільйонів гривень аліментів сплачено на користь дітей
У 2021 році органи державної виконавчої служби Південно-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Закарпатській області стягнули 148 мільйонів 916тисяч гривень аліментів на користь 6 153 дітей.

 

Нагадаємо, за законодавством мінімально гарантований розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим 50 % прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку. Тож, з 1 січня 2022 року Мінімальний розмір аліментів на дитину з одного із батьків становить: для дітейвіком до 6 років – 1050 гривень, а для дітей віком від 6 до 18 років – 1309 грн.

Для батьків, котрі не виконують свій обов’язок зі сплати коштів на утримання дитини, передбачені обмеження. Неплатники потрапляють до Єдиного державного реєстру боржників, окрім того, державні виконавці можуть застосовувати до  них санкції: обмеження у праві керування транспортним засобом, виїзду за кордон, полюванні, користуванні зброєюі арештовувати майно. Також злісних неплатників за рішенням можуть притягти до суспільно корисних робіт.  

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції (м.Івано-Франківськ)

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 січня 2022р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів