На Закарпатті припинили різдвяну "мандрівку" нелегалів

Так, завдяки успішній взаємодії співробітників оперативно-розшукового підрозділу та відділу прикордонної служби «Ужгород», правоохоронцям вдалося затримати чималу групу незаконних мігрантів, які мали намір у протиправний спосіб дістатися Словаччини. Напередодні оперативники Чопського загону отримали інформацію про перебування в одному з хостелів міста Ужгород групи громадян Непалу.
Згодом було також встановлено, що іноземці автомобільним транспортом вибули у невідомому напрямку. Тож ділянку кордону посилили додатковими нарядами, провели низку оперативних і пошукових заходів. У результаті реалізації оперативної інформації, військовослужбовці Чопського загону спільно з представниками відділу міграційної поліції ГУ НП у Закарпатській області затримали на околиці міста Ужгород восьмеро іноземців, які назвалися громадянами Непалу. У прикордоння вони прибули двома таксі та далі прямували лісом пішки.
Затриманих доправили у спецприміщення відділу «Ужгород» з метою встановлення особи правопорушників та складання процесуальних документів. Після встановлення особи нелегалів притягнуть до адміністративної відповідальності за спробу незаконного перетину кордону. Їхні справи буде передано до суду.
Пресслужба Чопського прикордонного загону
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ракетний удар по заводу в Мукачеві: прокуратура заочно повідомила про підозру командуванню Чорноморського флоту рф
- 7 років під чужим іменем: на Закарпатті засудили чоловіка, який переховувався після вбивства батька
- На Закарпатті від початку року ліквідовано вже 1165 пожеж в екосистемах
- СБУ, Нацполіція та прикордонники ліквідували на Закарпатті черговий трансфер ухилянтів до ЄС
- Трагедія на Берегівщині: під час купання на річці потонув підліток
- Радісна звістка для Закарпаття – сьогодні з російського полону повернули двох наших земляків
- Фіктивний асистент вихователя, якому більше року нараховували зарплату - на Ужгородщині повідомлено про підозру директору ліцею
- Запропонував допомогу, а потім побив: на Мукачівщині затримали чоловіка за пограбування пенсіонерки
- Кліщі, кишкові інфекції та лептоспіроз: в Ужгороді медики розповіли про сезонні загрози
- На Ужгородщині 40 студентів із Закарпаття та Харківщини разом пройшли підготовку до нацспротиву
- На Закарпатті СБУ, БЕБ та прокуратура викрили чергову схему заволодіння державними коштами у медичній сфері
- Біля Ужгорода сталася смертельна ДТП за участі мотоцикліста
- На "Купала Фест" в Ужгороді зібрали понад 328 тис. грн для ЗСУ
- СБУ назвала російських командирів, причетних до удару по заводу Flex на Закарпатті
- Земельна афера на 9 мільйонів: на Закарпатті повідомили про підозру посадовцю сільради
- У Мукачеві відзначили 100-річчя інтронізації чудотворної ікони Пресвятої Богородиці
- В Ужгороді презентували результати українсько-американського проєкту з освітньої реінтеграції ветеранів
- Водій міжнародного автобуса на Закарпатті «позичив» чужу картку: Укртрансбезпека виписала штраф
- Розікрали 2,2 млн грн під час ремонту школи: поліцейські Ужгородщини повідомили про підозру підряднику
- Понад дві доби пошуків: на Закарпатті виявили тіло дитини, яку віднесла течія Тиси

До цієї новини немає коментарів