"Tour De Ukraine": чим Закарпаття вразило відому блогерку (ВІДЕО дня)

Гори, замки, святині, винні шато і традиції сироваріння, історія прасловянських і гірських племен, давніх римлян, середньовічної Європи і вже сучасної України, цілий мікс культур та націй. Усе це пишно і красиво рясніє на справжніх затухлих вулканах. Усе це чекає на вас у нашому новому фільмі "Tour De Ukraine - Закарпаття".
Ми певні - на цьому неймовірному шляху кожен знайде свою локацію і ми щиро бажаємо вам неодмінно одного разу повторити цей маршрут теплим і яскравим міжсезонням Закарпаття. Дякуємо, що ви з нами, друзі! Ми вдячні за кожен ваш коментар та лайк, а надто за те, що ви ділитесь нашими відео. Це допомогає нам робити фільми частіше і надихати вас відкривати Україну. І авжеж ми підготувати для вас традиційний корисний список.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Електромобіль для маломобільних відвідувачів: у НПП «Синевир» готують новий сервіс
- У центрі Ужгорода встановили інформаційний бокс для туристів
- У Карпатському біосферному заповіднику посилили контроль через незаконний джипінг у високогір'ї
- Нацпарк «Синевир» оголосив сувору заборону на джипінг: порушників виявлятимуть за допомогою фотопасток та засобів прихованої фото- і відеофіксації
- Найбільші музеї Закарпаття з початку року відвідали майже 340 тисяч туристів
- Ужгород – серед лідерів Закарпаття за надходженнями туристичного збору
- "Це саме те, що лікує душу": як закарпатський гід Сергій Прокоп допомагає туристам відновитися під час походів у Карпати
- Майже 70% туристів повертаються на Закарпаття: результати дослідження
- Волонтери відновили маркування популярного маршруту на Говерлі
- Лавандова гора над Перечином знову зацвіла: сезон фіолетових фотосесій на Закарпатті відкрито
- Закарпаття – у ТОП-5 областей за кількістю ночівель зі сплатою туристичного збору
- Квітка, яка пережила льодовиковий період: на Чорногорі цвіте червонокнижна наскельниця
- На Закарпатті обиратимуть туристичний сувенір 2026
- На Боржаві оновили маркування одного з найпопулярніших туристичних маршрутів
- На Закарпатті промаркували туристичний маршрут до гори Голаня
- Карпати після дощу: на Чорногорі почалося літнє цвітіння
- «Тячівщина – соляний оберіг України»: у Колодному провели колоритний гастрономічно-туристичний фестиваль
- Сезон дитячих груп та коротких вікендів. Як змінюється літній туризм на Закарпатті на п’ятому році війни
- Розквітла найбільша Трояндова поляна Закарпаття
- На Закарпатті оновили маршрут до 100-метрової скелі віком понад 5 мільйонів років (ФОТО)

До цієї новини немає коментарів