Відбулося позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ужгородської міської ради (ФОТО)

Відбулося позапланове засідання комісії з питань ТЕБ та НС Ужгородської міської ради (ФОТО)
Виїзне позапланове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Ужгородської міської ради провели сьогодні на полігоні твердих побутових відходів у селі Барвінок.

 

Наголошувалося, що ситуація критична – заповнення відходами сягнуло близько 99,9 % проєктної потужності. Крім того, під час погіршення погоди заїзд та вивантаження відходів ускладнені, бо немає майданчика для розвороту та вільних територій для подальшого складування відходів.

За рахунок коштів бюджету Ужгорода, а це понад 15 млн грн, протягом останніх років проводилася рекультивація міського полігону твердих побутових відходів. Однак, крім відходів із території Ужгорода, на полігоні захоронюють і сміття з прилеглих до міста населених пунктів, його частка – близько 40%.

Оскільки полігон у Барвінку використовується й іншими територіальними громадами області, Ужгородська міська рада звернеться до Кабінету Міністрів України, Закарпатської обласної державної адміністрації та Закарпатської обласної ради щодо вжиття заходів із пошуку альтернативних об’єктів для розміщення та переробки твердих побутових відходів, щоб не допустити надзвичайну ситуацію техногенного характеру регіонального рівня.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

26 листопада 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів