Новорічну ялинку в Берегові на Закарпатті прикрасять у біло-блакитних тонах

Новорічну ялинку в Берегові на Закарпатті прикрасять у біло-блакитних тонах
300 іграшок використають, аби прикрасити ялинку в Берегові. Це кульки срібного, золотистого, блакитного та білого кольорів, а також сніжинки, розповіла Суспільному декораторка Наталія Сливка. Висота новорічного дерева цьогоріч 12 метрів. Ялинку не купували, її подарувала місцева жителька. Завершать її прикрашати у суботу 27 листопада.

 

Ялинку розпочали прикрашати з верхівки, спочатку гірляндами. За словами декораторки Наталії Сливки, на дереві цьогоріч буде 12 синіх та 12 білих гірлянд. Жінка прикрашає головну ялинку Берегова вже вдруге. Минулого року робили це теж в кінці листопада.

"Минулого року в нас також були кульки, сніжинки, але були червоні кольори. Білий, золотий, червоний і все місто було в цих тонах, — розповіла жінка. — Цього року ми змінили колір. Наші атрибути, які куплялись минулого року просто перефарбували під наш цьогорічний колір. У нас ялиночка буде в білих, золотих, срібних, голубих тонах. Такі кульки. Спеціально виводили голубий колір. Хотілось такого ніжного-ніжного, гарного, такого домашнього".

З її слів, цьогоріч нових куль на ялинку не купували. Уже шостий рік поспіль, за словами помічника міського голови Михайла Ляшка, ялинку Берегову дарують місцеві жителі.

"Ми звертаємося до людей, часто через фейсбук, або через засоби масової інформації, щоб люди допомогли в питанні, де можна взяти ялиночку, — сказав він. — Так само сталося й цього року. На вулиці Молодіжній, 15 проживає Томчик Світлана, яка подзвонила і сказала: "Прошу, якщо потрібно місту ялиночку – є". У нас починаються католицькі свята, так званий Адвент. І цього тижня, в неділю буде встановлено першу свічку. І тому нам необхідно трошки до того встановити ялиночку, щоб вона відповідала цим святам"

Ялинку на площі Кошута в Берегові мають завершити прикрашати у суботу, 27 листопада.

Суспільне Закарпаття

 

 

25 листопада 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів