День відкритих дверей у поліції: Ужгородські школярі завітали на екскурсію до районного управління поліції

День відкритих дверей у поліції: Ужгородські школярі завітали на екскурсію до районного управління поліції
Школярі підшефного закладу ознайомилися з роботою ужгородських поліцейських. Учням показали як працюють інспектори чергової частини, продемонстрували тир та показали, як камери відеоспостереження допомагають правоохоронцям у роботі.

 

Учора, 12 жовтня, в Ужгородському  районному  управлінні  поліції відбулася екскурсія для учнів підшефного закладу. Ознайомитися з роботою поліцейських до управління прийшли учні Ужгородської спеціалізованої школи-інтернат. Хлопці та дівчата побачили як працюють інспектори чергової частини і оперативний черговий, як приймаються та реєструються повідомлення від громадян  та ознайомилися з роботою слідчо-оперативної групи. 

З особливою цікавістю діти розглядали як працюють камери  відеонагляду, розміщені в управлінні поліції. Крім цього начальник кримінальної поліції Ілля Савенок продемонстрував учням можливості камер відеоспостереження, за допомогою яких поліцейські здійснюють нагляд за правопорядком на вулицях обласного центру.

Далі учні пройшли до тиру та спортивної зали, де правоохоронці відпрацьовують навички зі стрільби та фізичної підготовки. 

Після оглядової екскурсії управлінням зі школярами поспілкувалась поліцейська -ювенал Тетяна Варга. Поліцейська нагадала школярам про  правила дорожнього руху і до яких наслідків може призвести нехтування ними. Також правоохорониця наголосила на обов’язковому використанні під час руху у темний час доби світловідбиваючих елементів одягу. Дізнались учні і про затримання злочинців та розкриття злочинів. 

Та найбільші враження на дітей справили спецзасоби. Бажаючі мали можливість одягнути  на себе бронежилети, шоломи та відчути себе у ролі справжнього поліцейського.

Від проведеного часу з правоохоронцями діти залишились задоволеними, а поліцейські завжди раді маленьким гостям.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

13 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів