На Закарпатті поліцейські розслідують дві смертельні аварії , що трапилися за добу

На Закарпатті слідчі встановлюють обставини дорожньо-транспортних пригод, що трапилися протягом доби у Хустському та Ужгородському районах. Так, вчора, 12 жовтня о 21:30, до поліції надійшло повідомлення про те, що у селі Майдан, що неподалік Міжгір’я, трапилася аварія з потерпілими, серед яких – діти. За викликом прибула слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що 33-річний мешканець села Майдан за кермом автомобіля «AUDI А4» не впорався з керуванням, з’їхав у кювет, внаслідок чого автомобіль перекинувся.
В результаті аварії 12-річний син водія від отриманих травм помер на місці події. Інші пасажири: 10-річна дочка водія та півторарічний син госпіталізовані до лікарні з травмами різного ступеню важкості. Сам водій та його 31-річна дружина тілесних ушкоджень не отримали. Під час медосвідчення виявилося, що чоловік за кермом перебував у стані алкогольного сп’яніння. У його крові виявлено 1,54 проміле.

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння, якщо вони спричинили смерть потерпілого, у поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 286-1 Кримінального кодексу України.
Водія «AUDI А4» затримали у порядку статті 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Інша аварія трапилася того ж дня, близько 21:00, на в’їзді у село Дубрівка, що на Ужгородщині. Прибувши за викликом, слідчі поліції встановили, що 18-річний мешканець Ужгорода на автомобілі «Volkswagen Caddy», здійснив наїзд на 51-річного жителя села Зняцево Мукачівського району, який раптово виїхав на зустрічну смугу.

Внаслідок отриманих тілесних ушкоджень велосипедист помер на місці аварії. Водія авто освідчено. За кермом чоловік перебував тверезий.
За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинили смерть потерпілого, слідчі поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України. Автомобілі учасників аварії наразі поміщено на арештмайданчики поліції. У ході досудових розслідувань поліцейські встановлять об’єктивні обставини ДТП.
Відділ комунікації поліції в Закарпатській області
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- 11 пожеж за добу: на Закарпатті вогонь знищив понад 5 гектарів сухостою, спалювання трави ледь не коштувало життя пенсіонеру
- На Закарпатті виявили понад 60 порушників міграційного законодавства
- ДТП у передмісті Ужгорода: затримано п’яного керманича з майже 14-кратним перевищенням допустимої норми алкоголю
- Судитимуть депутата з Тячівщини, який не задекларував двоповерховий будинок, землю та доходи дружини
- Поліція затримала зловмисника, який сокирою вбив товариша та майже добу переховувався від правоохоронців
- В Ужгороді дипломи отримали 120 випускників Академії культури і мистецтв
- В Ужгороді вдруге представили танцювальний перформанс «Вибір» до 35-річчя студії «Бліц»
- В Ужгороді відбулася презентація документальної книги "Герої Закарпаття"
- Майже 1200 пожеж в екосистемах та 813 га згарища: ДСНС Закарпаття закликає зупинити спалювання сухостою у спеку
- Третій день підряд в Ужгороді фіксують температурний рекорд
- Рятувальники допомогли киянину, якому стало зле в Карпатах
- На Закарпатті поліція затримала групу наркоторговців-рецидивістів
- «Безпілотна» контрабанда: закарпатські прикордонники зірвали спробу переправлення цигарок через кордон
- Купання ледь не закінчилося трагедією: на річці Уж врятували 15-річну дівчину
- Закопала тіло немовляти на подвір’ї: на Ужгородщині поліцейські затримали жінку, через недбалість якої загинула малолітня донька
- До уваги водіїв! Румунська сторона обмежує рух вантажівок 30 червня: оформлені авто чекатимуть до 20:00
- На Закарпатті сьогодні та завтра оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: попереджають синоптики та рятувальники
- Ще один ветеранський хаб запрацював на Закарпатті
- В області знову активізувалися онлайн-шахраї: від імені Закарпатської ОВА зловмисники розсилають фейкові листи представникам місцевого бізнесу
- Пошкодив камери відеоспостереження та розрізав сейф болгаркою: у Рахові поліція затримала 16-річного підлітка за крадіжку грошей з підприємства

До цієї новини немає коментарів