Міжнародний АРТ-марафон «Мистецтво без меж» відбувся в Ужгороді (ФОТО)

Міжнародний АРТ-марафон «Мистецтво без меж» відбувся в Ужгороді (ФОТО)
Міжнародний АРТ-марафон «Мистецтво без меж» напередодні відбувся в Ужгороді та ще на 6 локаціях у містах та селищах нашої області з ініціативи Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості «ПАДІЮН». Це – продовження традиції творчого та креативного святкування національного професійного свята художників та всесвітнього Дня художника.

 

Вперше мистецьку акцію «Пленер у ріднім місті протяжністю 2200» ПАДІЮН організував у 2015 році вздовж липової алеї в Ужгороді і її внесли до Книги рекордів України.

В Ужгороді, насамперед діти, студенти Закарпатської академії мистецтв та коледжу малювали на 7 знакових локаціях – на площах Театральній – Євгена Фенцика, Народній, біля замку, кафедрального собору, в альпінарії та біля Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая, на набережних Студентській та Незалежності. Визначні місця свого міста, Закарпаття понад 100-150 учасників на кожній творчій зоні відтворювали у різних техніках. Крім обласного центру, долучилися також юні митці з Воловеччини, Іршавщини, Хустщини, Берегівщини, Свалявщини, Рахівщини, Великоберезнянщини.

Кращі роботи учасників АРТ-марафону представлять на виставці в ПАДІЮНі 8 жовтня.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

06 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів