Закарпатці долучилися до міжобласної медичної конференції «Здоров’я громади: осінні підсумки»

Закарпатці долучилися до міжобласної медичної конференції «Здоров’я громади: осінні підсумки»
Перша міжобласна медична конференція «Здоров’я громади: осінні підсумки» відбулася нещодавно у Рівному. Серед учасників конференції – керівники медицини, головні лікарі та лікарі-практики, представників профільних управлінь охорони здоров’я Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Волинської, Хмельницької, Чернівецької та Закарпатської областей.

 

 Зустріч такого формату між медиками областей організували вперше, участь у конференції взяв і начальник управління охорони здоров’я та цивільного захисту населення Ужгородської міської ради Ярослав Глагола. Представники галузі ділилися досвідом організації надання допомоги пацієнтам з COVID-19, обговорювали розвиток медицини у кожному регіоні, як працює первинна ланка, тему вакцинації, актуальні питання трансплантації органів. Дискутували також про роль громади у побудові ефективної системи охорони здоров’я.

Присутні на конференції змогли послухати виступи фахових спікерів, обмінятися досвідом та переглянути фільм Рівненської центральної міської лікарні «Будні ковідні», у якому можна побачити усі реалії життя медиків опорної лікарні, яка більше року тримає удар в боротьбі з COVID-19.

Ужгородська міська рада

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

01 жовтня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів