Нелегальних мігрантів з Монголії та Росії виявили біля Ужгорода

За словами Олени Трачук, мігрантів з Монголії зупинили за 700 метрів від кордону зі Словаччиною. "Їх поблизу кордону виявив дільничний інспектор прикордонної служби. Вони мали при собі паспортні документи громадян Монголії. Іноземці визнали намір незаконно перетнути кордон, аби потрапити до Німеччини у пошуках кращих умов життя", — розповіла речниця.
Затриманих доставили у пункт тимчасового тримання. Після з'ясування усіх обставин правопорушення їх притягнуть до відповідальності за ч.2 ст.204-1 КУпАП. За скоєне затриманим загрожує від 8 500 грн до 13 600 грн штрафу або адміністративний арешт на строк від десяти до п’ятнадцяти діб. Справу передали до суду.
Ще одного нелегального мігранта 28 вересня виявили на Берегівщині працівники міграційної служби Закарпаття спільно з прикордонниками. Громадянин Росії перевищив дозволений термін перебування в Україні, — повідомила Суспільному речниця Державної міграційної служби в Закарпатській області Ольга Поштак.

"Підстав для подальшого законного проживання на території України у чоловіка немає. Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено штраф 5 100 грн. Також прийнято рішення про примусове повернення мігранта до країни походження", — повідомила Ольга Поштак.
Речниця додала: впродовж 7 днів громадянин Росії зобов'язаний добровільно покинути територію України.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- В Ужгороді завтра, 19 травня, прощатимуться із полеглим захисником Іваном Кир'яновим
- В Ужгороді вшанували пам'ять жертв політичних репресій
- В Ужгороді поліція оперативно розкрила грабіж: підозрюваного менш ніж за годину розшукали та затримали
- В Ужгороді завтра, 18 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Максима Рака
- На кордоні зі Словаччиною закарпатські митники запобігли схемі незаконного ввезення комерційного одягу на 1,2 млн грн
- В Ужгороді проводять Ходу Незламних
- Ужгород попрощався нині зі ще одним захисником – 43-річним солдатом Едуардом Голяком
- Ворожий ударний дрон під час масованої атаки 13 травня знищили гвардійці Закарпаття
- Зі ще одним захисником сьогодні попрощалися в Ужгороді – 22-річним солдатом Денисом Дзюіним
- Академія культури і мистецтв запрошує творчу молодь на масштабні мистецькі події у травні
- Завтра, 15 травня, в Ужгороді відбудеться прощання із захисником – солдатом Едуардом Голяком
- Угорщина вперше викликала російського посла через атаку РФ на Закарпаття
- Ужгород попрощався із 27-річним солдатом Михайлом Риганом за позивним «Бурий»
- Зареєстроване кримінальне провадження за фактами влучань ворожих БпЛА по об’єктах інфраструктури на Закарпатті
- 11 ворожих цілей над Закарпаттям: в ОВА повідомили про наслідки масованої атаки
- В Ужгороді відбудеться презентація третьої книги «Щоденників Івана Чендея»
- Закарпаття під атакою БПЛА, у кількох громадах пролунали вибухи
- Поліція затримала п'яного водія в Ужгороді, який наїхав на пенсіонерку та втік з місця події
- У Закарпатській обласній лікарні виконали складну мікрохірургічну операцію військовому із Запоріжжя (ФОТО 18+)
- В Ужгороді завтра, 14 травня, проведуть в останню земну дорогу захисника Дениса Дзюіна

До цієї новини немає коментарів