На Закарпатті цього тижня прогнозують суттєве похолодання

Синоптики прогнозують зниження температури повітря під кінець тижня.
Сьогодні, 20 вересня синоптики прогнозують мінливу хмарність, без істотних опадів. Температура повітря 10-15°, в горах місцями 4-9° тепла.
Завтра, 21 вересня, буде знову мінлива хмарність, дощів не прогнозують. Вночі та вранці в горах місцями туман. Вночі 3-8°, на високогір'ї 1-3° тепла, вдень 9-14°, в горах місцями 3-8° тепла.
22 вересня знову хмарно, без істотних опадів. У горах місцями туман. Температура повітря вночі 1-6° тепла, вдень 9-14°, в горах місцями 2-7° тепла.
Повідомляє офіційний сайт Закарпатського обласного центру з гідрометеорології
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Нацгвардійці й «Авіатор» подарували концерт студентам Академії культури і мистецтв, військовим і переселенцям в Ужгороді
- Скеровано до суду обвинувальний акт щодо мешканця Мукачівщини, який підозрюється в умисному вбивстві неповнолітнього
- Прикордонники знову виявили потопельника у Тисі: це вже 46-й випадок
- В Ужгороді та Мукачеві відновив роботу велопатруль
- Поліція Міжгір’я розслідує смертельну аварію у селі Сойми – загинув велосипедист
- В Ужгороді поліція затримала зловмисницю за фейкове замінування торговельного центру
- СБУ ліквідувала канал незаконного переправлення ухилянтів через кордон на Закарпатті
- Через спробу контрабанди цигарок закарпатець позбувся BMW X5
- Поліція Закарпаття затримала зловмисника, причетного до організації та утримання масштабної нарколабораторії на Мукачівщині
- 15 000 доларів за незаконне переправлення чоловіків через кордон - судитимуть двох закарпатців
- В Ужгороді патрульні притягнули до відповідальності водія, позбавленого права керування
- Нетверезе кермування: 280 водіїв Закарпаття вже заплатили за свою безпечність
- Закарпаття активно працює над розвитком футболу
- В Ужгороді визначили найкращих у країні знавців мов і літератур нацспільнот – словацької, румунської, угорської, чеської
- Поліцейські Хустщини зафіксували факт жорстокого поводження з твариною – встановлюють особу порушника
- В Ужгороді представили закарпатське фентезі про розбійника Пинтю
- Не впорався з керуванням та в’їхав у паркан: поліція Сваляви встановлює обставини смертельної ДТП
- Понад 9700 водіїв, які порушили швидкісний режим, притягнули до відповідальності закарпатські патрульні
- 76 водіїв, які покинули місце ДТП, розшукали патрульні поліцейські Закарпаття від початку року
- Суд зобов’язав Карпатський біосферний заповідник сплатити понад 2,6 млн грн за незаконну вирубку лісу
До цієї новини немає коментарів