У селах Розівка та Холмок відновили ремонт дороги

«Для нас важливо створювати комфортні умови для жителів краю та туристів, окрім цього, якісна дорога сприятиме розвитку області та підвищенню її привабливості», – зазначив Анатолій Полосков.
Так, ремонтні роботи відновили на ділянці від с. Розівка до середини Холмока. Раніше тут відфрезерували зношене покриття, підсилили основу та влаштували вирівнюючий шар з крупнозернистого асфальтобетону. І менш ніж за добу на одній зі смуг руху вже встановили кілька кілометрів нового покриття. Зараз на цій ділянці підрядна організація впорядковує узбіччя, встановлює бордюри та влаштовує з’їзди. Основні етапи робіт – позаду, тож водії мають можливість відчути помітну різницю, оскільки зараз на цій ділянці вже немає вибоїн, ям та пучин.
Закарпатська ОДА
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Спеціалізована антикорупційна прокуратура вимагає визнати необґрунтованими активи посадовця сервісного центру МВС України в Закарпатській області
- «Ми не відбиті й не вбивці — ми такі ж люди, які бояться за своїх рідних», — історія командира з 128-ї бригади
- III Всеукраїнський форум міської мобільності в Ужгороді: підсумки першого дня
- 217 баночок «Леквару Перемоги» зварили в Мукачеві і зібрали близько 100 000 грн для ЗСУ
- На Закарпатті гостра потреба у донорах III- та IV- груп крові
- На місці зруйнованого мосту у Закарпатській області у рамках благодійної програми зводять новий
- Понад 300 випадків Covid-19 зафіксували з початку року на Закарпатті: майже половина з них у серпні
- Унаслідок російського обстрілу у Мукачеві, крім заводу Flex, різні ушкодження зафіксовано ще на 6 підприємствах та 9 приватних будинках
- Перечин встановив рекорд України в номінації "Найбільша кількість гібіскусів на одній локації"
- «Контракт 18–24» для 128 ОГШБр розширено на новий напрямок: оператори безпілотних систем.
- УжНУ посів 12 місце в Україні за кількістю вступників
- Фестиваль «Кіно cусідів» в Ужгороді
- В Ужгороді до Міжнародного дня молоді проведуть форум «Формула покоління»
- В Ужгороді вчетверте проходить міжнародний фестиваль «Кіно сусідів»
- До уваги водіїв! Сьогодні розпочинають ремонт аварійної ділянки дороги між Ракошином і Мукачевом, можливі затори
- На Закарпатті відкривають новий профільний ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою
- Хочеш стати штурмовиком? У 128-й бригаді тренують тих, хто не вагається
- Ще один ветеранський простір відкрили у Закарпатській області
- Новий поштовх розвитку прикордонної інфраструктури: Закарпаття реалізовує проєкт «Оптимальне транспортне сполучення SK–UA»
- Лазерні технології для підготовки добровольців, що доєдналися до 128 бригади за проєктом «Контракт 18-24»
До цієї новини немає коментарів