Платники Закарпаття спрямували 229,2 млн грн на розвиток війська

Платники Закарпаття спрямували 229,2 млн грн на розвиток війська
У січні-липні 2021 року платники Закарпатської області сплатили до бюджету 229,2 млн грн військового збору. Про це інформує ЗМІ начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Олексій Петріченко.

 

За словами податківця, порівняно з сімома місяцями минулого року, надходження цього платежу зросли на 61,5 млн гривень. Лише у липні цього року мешканці регіону сплатили 30,1 млн грн «патріотичного» збору, що на 6,4 млн грн більше, ніж торік.

Зауважимо, що військовий збір запроваджено в Україні з серпня 2014 року як додаткове джерело фінансування, підтримки та реформування армії. Ставка цього платежу становить 1,5% доходів, що підлягають оподаткуванню. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за сплату збору до бюджету, при нарахуванні доходів у вигляді заробітної плати на користь платника податків, є роботодавці.

В органах ДПС області переконані, що сплата військового збору – це посильний внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії, прагнення мешканців Закарпаття мати сучасне військо, яке гарантуватиме мир.

ДПС у Закарпатській області

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

10 серпня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів