Пожежа на складі в Ужгороді: пива, вина і горілки згоріло на 12 000 000 гривень (ФОТО)

Пожежа на складі в Ужгороді: пива, вина і горілки згоріло на 12 000 000 гривень (ФОТО)
Про це у своєму Telegram-каналі повідомив журналіст Віталій Глагола.

 

“Під час ремонтних робіт спалахнув дах на складі, який імпортери алкоголю орендують у місцевого механічного заводу. Пожежу гасили 44 пожежники майже добу. Будо задіяно 12 одиниць техніки.

За словами власника фірми вогонь знищив алкоголю на 12 мільйонів гривень таких брендів, як Pilsner, Gambrinus, Kozel, Kru?ovice, Dudak, Prosecco Montelvini та обладнання. Це тільки попередній підрахунок.

Про наслідки пожежі мені розповів Петр Весели, власник фірми «Богемія-бір», яка імпортує алкоголь із Європи. Каже, усе через необережність ремотників:

«У нас на складі в той час були працівники, ремонтні роботи велись на даху складу. Наскільки я розумію, їх замовив власник заводу. От під час цих робіт і сталось загорання й працівники почали тікати з даху. Пожежники гасили майже добу, бо на механічному заводі не працювали пожежні гідранти поряд із складом. А сам склад під митнем контролем. Після гасіння пожежі – ми написали заяву в поліцію, а справу передали простому дільничному, кий з нами навіть не зв’язався. Я громадянин Чехії і якби в Чехії відбулась пожежа такого маштабу – на вухах би стояло усе керівництво і була б порушена кримінальна справа. Могли загинути люди, які в той момент були на складі. Я буду звертатись до чеського консула за допомогою, бо я бачу, що справу намагаються «замнути». Бо тільки непрацюючі гідранти на заводі – привід для кількох кримінальних проваджень. Не було навіть експертів на місці пожежі, аби встановити причини. Це нонсенс».

ПроЗахід

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

31 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів