В трьох районах Закарпаття понад 3 години не було електропостачання. В чому причина?

В трьох районах Закарпаття понад 3 години не було електропостачання. В чому причина?
Електропостачання вимкнули сьогодні, 30 липня, в Ужгороді, Ужгородському, Мукачівському та Берегівському районах. Воно зникло близько 13-ї години. За словами технічного директора товариства "Закарпаттяобленерго" Владислава Сухана, о 16:20 електропостачання відновили у всіх населених пунктах.

 

Про відсутність світла повідомили користувачі у соцмережах. Також на вулицях Ужгорода не працювали світлофори. На Проспекті Свободи в Ужгороді світлофори почали працювати близько 14-ї години. Тоді ж у частини жителів почало з’являтися світло.

Як працювали заклади та установи Ужгорода під час відключення

Електропостачання зникло і в магазинах. О пів на другу дня його не було, зокрема, і в хлібному. Продавчиня магазину Надія розповіла: "Причину ніхто не повідомляв. Світла немає десь півгодини. В нас просто є система така, що ще трошечки можемо працювати. Буквально пару хвилин, там півгодини, можливо, ще можемо працювати. А потім не знаю як. Кажуть люди, що ніде в цілому місті, а чому немає ніхто не знає".

Близько пів другої дня речниця Нацполіції в області Ганна Дан повідомила: не можна тимчасово зателефонувати і на лінію "102". Її роботу відновили після 15-ї години.

Директор обласної лікарні імені Новака Юрій Яцина розповів Суспільному: станом на 13 годину світло зникло і в їхньому закладі. Там увімкнули додатковий генератор живлення, аби завершити операції пацієнтам. Медиків про можливі вимкнення світла заздалегідь не повідомили.

"Не попереджували, бо це якась аварія, я так розумію. Це якась масштабна проблема. Будемо закінчувати операційне втручання. Поки що далі планувати не будемо", — розповів Юрій Яцина.

О 13:30, за словами Яцини, світло в обласній лікарні ім. Новака відновили. У довідковій Укрзалізниці нам розповіли: електропостачання вимикали й на ужгородському вокзалі.

Які причина відключення електроенергії

Технічний директор товариства "Закарпаттяобленерго" Владислав Сухан повідомив: сталися аварійні відключення на Ужгородському енерговузлі. Електропостачання не було частково в Ужгородському, Мукачівському та Берегівському районах. Для відновлення направили 73 працівників товариства.

"Сталася аварія в ужгородському енерговузлі. Цілий комплекс — живий механізм, який внаслідок пошкодження в одному елементі може пошкодитися на іншій ділянці. Ця саме аварія, внаслідок якої була перерва в електропостачанні, на цей час є ліквідованою. Зараз триває розслідування причин виникнення цього технологічного порушення і уточнення переліку об'єктів, у яких було припинено електропостачання", — розповів Владислав Сухан.

За його словами, станом на 16:20 світло відновили. Причину аварійних відключень встановлюють.

Суспільне Закарпаття

 

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

30 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів