На Закарпатті притягнули до відповідальності іноземців-мігрантів

На Закарпатті притягнули до відповідальності іноземців-мігрантів
Співробітники Міграційної поліції Закарпатської області спільно з працівниками обласного Управління ДМС виявили у Мукачеві чотирьох іноземців, які незаконно перебували на території України.

 

28 липня в Мукачеві працівники міграційної поліції Закарпаття спільно зі співробітниками відділу запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення ГУ ДМС в Закарпатській області, виявили чотирьох іноземців, які порушили міграційне законодавство. 

Громадяни Азербайджану приїхали до України з метою працевлаштування та в подальшому розпочали підприємницьку діяльність на території одного з найбільших ринків області. 

Поліцейські встановили, що термін дії документів, які б дозволяли іноземцям перебувати на території України, закінчився.

У зв’язку з цим на порушників було складено адміністративні протоколи за статтями 203 та 205 КУпАП, тобто порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні, а також невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства.  

Відносно трьох іноземців уже прийнято рішення про примусове їх повернення до країни походження.

Відділ комунікації поліції Закарпаття

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

29 липня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів