В Ужгороді відзначили Міжнародний Олімпійський день

В Ужгороді відзначили Міжнародний Олімпійський день
Його відзначили сьогодні в Ужгороді естафетою передачі вогню та показовими виступами спортсменів.

 

Від готелю «Ужгород» факелоносці у супроводі байкерів та велосипедистів пронесли Олімпійський вогонь до Боздоського парку, де він у чаші палав упродовж свята, показових виступів. Зокрема, навички та вміння продемонстрували спортсмени федерацій карате, тхеквондо, художньої гімнастики, показали й номер черлідингу, виступили мажоретки.

На зображенні може бути: 5 людей та люди стоять

Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв привітав учасників спортивного свята, подякував батькам і тренерам за сприяння розвитку дітей, залучення до фізичної культури, здорового способу життя. Із вітальним словом виступили також голова Закарпатського обласного відділення НОК України Іван Риляк, депутат Закарпатської облради Мирослав Щербей.

На зображенні може бути: 1 особа та стоїть

Провели також олімпійську зарядку та забіги на різні дистанції для дітей різного віку.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

До свята долучилися учні шкільних таборів, які діють при ЗОШ № 6 та № 20, міської ДЮСШ №1, спортивних шкіл області.

Організатори Олімпійського дня в Ужгороді – відокремлений підрозділ громадської організації «Національного олімпійського комітету України» в Закарпатській області, за підтримки департаменту освіти і науки, молоді та спорту Закарпатської ОДА, управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, Закарпатського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Ужгородська міська рада

 

23 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів