Допомагаємо Єгору справитися з онкозахворюванням. Закарпатці, долучайтеся!

Допомагаємо Єгору справитися з онкозахворюванням. Закарпатці, долучайтеся!
Про допомогу у Фейсбуці просить Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон. Наше видання вже закликало і повторно публікує звернення: давайте допоможемо всі разом!

 

До колег, друзів та усіх небайдужих звертається військовослужбовець Чопського прикордонного загону майор Ольга Трачук. У квітні цього року у її старшого сина Єгора, 2009 року народження, виявили складне онкологічне захворювання. Після додаткових обстежень Національним інститутом раку хлопчику встановлено діагноз - «Саркома Юінга». Батько дитини, старший прапорщик Андрій Сипавка, загинув під час виконання бойового завдання в зоні ООС у грудні 2017 року. Ольга виховує двох синів сама.

Єгор потребує довготривалого та високовартісного лікування. Наразі він разом з мамою перебуває у Національному інституті раку у місті Київ. За прогнозами, курс лікування триватиме 6-8 місяців. За умови своєчасного проведення необхідних процедур та операцій лікарі дають позитивні прогнози. Однак, лікування потребує великих коштів, які матір дитини не може назбирати сама. Тож давайте допоможемо Єгорові одужати і нехай його попереду чекає довге і щасливе життя, - йдеться в дописі.

Допомогу можете надсилати на картку матері - Ольги Трачук: 5168 7456 0767 6316 (Приватбанк).  

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

23 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів