В Ужгороді двоє підлітків на електросамокаті зіштовхнулись з автомобілем (ВІДЕО)

Фото ілюстративне
Вони проїхали дві смуги руху автомобілів і через суцільну лінію виїхали на смугу, якою рухався автомобіль з боку "Білочки" в напрямку до вокзалу, повідомляє Zakarpatske.tv.
Зіткнення трапилось на проїжджій частині проспекту навпроти повороту на вул. Заньковецьку, за кілька метрів після пішохідного переходу.
У хлопця, який був на самокаті, розсічена голова, його супутниця видимих травм не мала, була у шоковому стані і пізніше втратила свідомість. Обох забрала швидка допомога.
На місці працюють працівники поліції, з'ясовуючи всі обставини ДТП і опитуючи численних свідків. Аварія трапилась вчора, 21 червня бл. 23.00.
Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі
До теми
- Ужгородський замок запрошує на відкриття тематичної виставки «Оберіг нашого народу: лялька-мотанка»
- "Світ писанки" – в Ужгородському скансені діятиме щорічна виставка-ярмарок
- Понад 75 тисяч гривень штрафу: в Ужгороді зупинили водія «під кайфом», який вже був позбавлений прав
- Єдність у молитві: в атріумі Закарпатської ОВА молилися за Захисників України
- В Ужгороді відбулися заходи до четвертої річниці повномасштабної війни
- «Стійкі місцеві та регіональні органи влади в Україні та країнах Вишеградської четвірки шляхом співпраці» – в Ужгороді презентували проєкт
- В Ужгороді сьогодні попрощалися із 35-річним солдатом Тарасом Сірком
- В УжНУ відбудеться меморіальний вечір Героя Сергія Кузнєва
- З нагоди Міжнародного дня рідної мови в Ужгороді відбувся поетичний марафон «Єднаймося в мові»
- Ужгородський замок – серед пам'яток, які нещодавно внесли до Держреєстру нерухомих пам’яток України
- На Закарпатті стартувала серія тренінгів з природничої педагогіки: відкрито реєстрацію в Ужгороді
- Від шкільних виборів — до міської ради: ужгородські учні на зустрічі з міським головою
- Майже на 2 млн грн: на українсько-словацькому кордоні зупинили контрабанду фірмового одягу
- Ужгород завтра прощатиметься із полеглим захисником
- Вхід — донат на лікування дитини: в Ужгородському замку провели благодійну екскурсію
- Долучайтеся: Закарпатська обласна станція переливання крові створила спільноту у Viber «Шукаю Донора: Ужгород»
- Військові 33-ї бригади висловили вдячність громаді Ужгорода
- В Ужгороді вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні
- Закарпатська сорочка для Тімоті Снайдера
- 262 300 грн для ЗСУ зібрали на "Ужгородській палачінті 2026"

До цієї новини немає коментарів