За перші 2 години роботи щепили 135 людей: як в Ужгороді працює Центр вакцинації від COVID-19

За перші 2 години роботи щепили 135 людей: як в Ужгороді працює Центр вакцинації від COVID-19
Центр вакцинації працює на Студентській набережній, 8, у фоє на другому поверсі ПАДІЮНу. Запрацював сьогодні, 19 червня, о 9:00. За перші 2 години роботи лікарі – а працюють 3 мобільні бригади – щепили 135 людей. Переважна більшість вакцинованих – ужгородці, є й жителі Перечинщини та Ужгородського району. Провакцинуватися можуть всі охочі, найперше – громадяни, які записалися до листа очікування вакцинації проти COVID-19 в додатку чи через сайт "Дія".

 

Спочатку людей, які прийшли вакцинуватися від коронавірусу, скеровують до реєстратора, який перевіряє попередній запис людини на щеплення. Далі – стіл, де людина підписує згоду на вакцинацію. Після оформлення паперової згоди людину оглядає лікар. Лише після висновку про стан здоров'я та готовність до вакцинації відбувається щеплення.

Після введення вакцини людина потрапляє в зону очікування. Тут усі вакциновані мають перебувати впродовж 20-30 хвилин. Якщо погіршиться самопочуття – на місці є лікарі, які готові надати допомогу.

Кожному, хто отримав щеплення, видають друковану пам'ятку, де зазначена інформація про наступне щеплення.

Завтра, 20 червня, Центр також працюватиме із 9:00 до 17:00. Нагадуємо, працюватиме він щосуботи та щонеділі. Для вакцинації використовують вакцину CoronaVac від Sinovac Biotech.

Засобами індивідуального захисту, санітайзерами тощо Центр забезпечує Ужгородська міська рада. Одна із мобільних бригад – лікарі Ужгородського міського центру первинної медико-санітарної допомоги. 

Ужгородська міська рада. Офіційна сторінка

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

19 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів