Макс Адаменко про макове поле в Мукачеві: Господар подарував нам яскраві миті, а ми йому навіть і не подякували

Макс Адаменко про макове поле в Мукачеві: Господар подарував нам яскраві миті, а ми йому навіть і не подякували
Закарпатський туризмознавець Максим Адаменко написав у себе на сторінці у Фейсбук пост в якому щиро дивується реакції місцевого населення на покос макового поля біля Мукачева.

 

Днями макове поле, на якому останні дні фотографувалась величезна купа людей, скосили трактором. Відео навіть потрапило у мережу.

Цікаво, що це викликало велике обурення людей у мережі, почали з'являтись гнівні пости, а центральні ЗМІ взагалі писали, що "у Мукачеві знищили туристичний об'єкт".

Насправді ж поле це приватне, і має власника, який має право робити там що захоче.

"Спочатку дивуюся і офігіваю, а потім заспокоюся і усвідомлюю, що це норма сьогодення. За часів СPСP не було приватної власності і ми й досі не навчились її поважати. Всі ми, хто ходив фотографуватись на макове поле, не питали власника чи можемо і порушували права приватної власності. А коли власник, який витратив кошти на вирощування, скосив врожай ми піддаємо його тролінгу і нищівній критиці - як посмів знищити красу!!! З'являються публікації навіть в центральних змі про "в Мукачеві влада знищила туристичну родзинку"... Це просто істерія!", - йдеться у дописі Максима Адаменко.

"Господар ПОДАРУВАВ нам яскраві миті, а ми йому навіть і не подякували, ніяк. Тому, хочу подякувати цій людини заочно (поки ще ми не знайомі) і вибачитись за нас усіх, хто без дозволу скористався плодами її праці і ще й образили!", - додав туризмознавець.

Згодом, Максим Адаменко доповнив свою історію інформацією про власника поля.

"Земляні паї біля Мукачева, де цвіли маки, в оренді у однієї агрофірми. Фірма займається вирощуванням кукурудзи і сої. Має великі суцільні площі під ці культури і багато таких маленьких кециків, які вони називають "огороди"))) Так, як цьогоріч тепло забарилося, то сільськогосподарська техніка працювала на великих полях і лише тепер черга дійшла до малих ділянок. Минулого року на ділянці, де цвіли маки, зростала соя. Мак не сіяли і взагалі - то є бур'ян і з ним борються! Трактор мак не косив, а здійснював культивування - зрізався верхній шар грунту з рослинами, а залишки висихали на сонці. Чому мак так буяв цвітінням цього року на тій ділянці? Про це не знають навіть самі орендатори)) Чи дійсно природне явище (вітром нанесло) чи диверсія (хтось насіяв). Наступного року цей феномен може і не повторитися, залежить від погоди. В інші роки мак культивували ще на початку травня. Отже, хто встиг цьогоріч, тому поталанило", - пише Адаменко.

Mukachevo.net

Читайте наші найцікавіші новини також у Інстаграмі та Телеграмі

 

11 червня 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів