Ужгород подав заявку на участь у конкурсі «Молодіжна столиця України»

Ужгород подав заявку на участь у конкурсі «Молодіжна столиця України»
Ужгород подав заявку на участь у конкурсі «Молодіжна столиця України». Заявку підписали сьогодні Ужгородський міський голова Богдан Андріїв та керівники місцевих молодіжних організацій – голова Ужгородської молодіжної ради Олена Біланіна, директорка «Агенції розвитку Ужгорода» Маріанна Собран, координаторка учнівського самоврядування «КОРЗО» Марія Симкович, директорка Центру інновацій та розвитку УжНУ Альона Алмашій.

 

Міський голова Богдан Андріїв подякував керівникам молодіжних організацій за активну позицію. Заступник міського голови Василь Гомонай висловив сподівання, що збережуться тенденції збільшення фінансування молодіжних програм у місті. Начальниця управління культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради Ольга Василиндра розповіла, про етапи конкурсу на статус «Молодіжної столиці України». Голова Молодіжної ради при Ужгородській міській раді Олена Біланіна ознайомила з критеріями конкурсу, оцінюватимуть, зокрема, як розвивається молодіжна політика в місті. Подякувала міському голові та управлінню у справах культури, молоді та спорту за плідну співпрацю.

Довідково. «Молодіжна столиця України» – щорічний національний конкурс, ініційований у 2017 році Міністерством молоді та спорту України, ГО «Український інститут міжнародної політики» та ГС «Національна молодіжна рада України», відзначають місто, найкраще для проживання та розвитку молоді. Статус молодіжної столиці у попередні роки вже отримували Львів, Кам’янець-Подільський, Тернопіль. У 2022 році, оскільки через пандемію на цей переможців не визначали, перелік міст може доповнити й Ужгород.

Ужгородська міська рада

 

10 лютого 2021р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів