Закарпаття: із 8 млрд податків в бюджеті, майже 20 млн грн – сплата за результатами перевірок

Закарпаття: із 8 млрд податків в бюджеті, майже 20 млн грн – сплата за результатами перевірок
Левова частка надходжень до бюджетів всіх рівнів у Закарпатті – результат високої податкової культури та добровільне виконання податкових зобов’язань громадянами та суб’єктами господарювання. Про це інформує начальник Головного управління ДПС у Закарпатській області Ілля Матьола.

 

За його словами, ключову роль у рівні надходжень відграють не податкові перевірки, а вдосконалена система адміністрування податків і зборів та впровадження ефективних електронних сервісів. Як приклад, протягом 2020 року працівники управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Закарпатській області здійснили 18 планових та 46 позапланових документальних перевірок юридичних осіб, 315 – з питань оподаткування фізичних осіб та 585 – фактичних перевірок. За результатами перевірок сплачено 19 млн 867 тис. грн, а загалом протягом 2020 року платники податків Закарпаття перерахували до бюджетів усіх рівнів 8 млрд 85 млн грн податків, зборів та інших обов’язкових платежів.

Варто зазначити, що протягом 2020 року, в умовах COVID-19, діяв і станом на сьогодні діє, мораторій на проведення перевірок. але навіть якщо б його не було це суттєво не вплинуло б на кількість документальних планових перевірок, адже податкова служба робить акцент у своїй роботі на сервісну, а не фіскальну функцію, – наголошують у відомстві.

ДПС у Закарпатській області

 

18 січня 2021р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів