Воловецькі "Бонні і Клайд" пограбували місцеву мешканку

Поліція встановила особи грабіжників, котрі відібрали у жительки Волівця гроші, мобільний телефон та кросівки. Відносно фігурантів вирішується питання про притягнення їх до відповідальності.
Вчора, 10 вересня, із заявою про злочин до поліції звернулася 39-річна мешканка смт. Воловець. Жінка повідомила, що кількома днями раніше, уночі на вулиці до неї підбігли двоє осіб та силоміць відібрали у неї гроші, мобільний телефон та кросівки. Після цього чоловіки зникли у невідомому напрямку. Збитки потерпіла оцінила у 3800 гривень.
За фактом злочину слідчі Воловецького відділення поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України, тобто грабіж, вчинений групою осіб.
Дільничні офіцери поліції спільно з поліцейськими сектору реагування розшукали причетних до скоєння злочину.
Ними виявилися 22-річна жителька села Латірка та її 24-річний співмешканець. У скоєному пара зізналася. Наразі вирішується питання про притягнення їх до кримінальної відповідальності.Відділ комунікації поліції Закарпатської області
До теми
- Читацький захід для дітей поліцейських, які захищають Україну на фронті, провели в Ужгороді
- У Мукачеві поліція затримала озброєного чоловіка, який відкрив стрілянину в багатоповерхівці
- В Ужгородському районі - на повороті на Оріховицю - монтують комплекс автоматичної фіксації порушень ПДР TruCAM
- Поліцейські Ужгорода встановили підлітків, які розважалися на даху багатоповерхівки: батьків притягнули до відповідальності
- Закарпатського поліцейського відзначили орденом «За мужність» III ступеня
- Перекривали дорогу на Рахівщині: поліція повідомила про підозру організаторці акції
- На Хустщині двоє раніше судимих побили пенсіонерку, щоб викрасти алкоголь – поліція затримала грабіжників
- В Ужгороді поліцейські затримали іноземця, який пограбував працівницю візового центру
- За минулий тиждень поліцейські Закарпаття розшукали 12 водіїв, які залишили місце ДТП
- Повідомив про «бомбу» у рюкзаку: поліція Берегівщини затримала зловмисника за неправдиве інформування про загрозу
- Керував у стані сп'яніння: мукачівські патрульні притягнули до відповідальності порушника
- У поліції Закарпаття нагородили переможців творчого конкурсу «16 днів — 16 кроків до світу без насильства»
- Поліція Іршави затримала зловмисника, який у стані сп’яніння скоїв смертельну ДТП
- 8 000$ за трансфер річкою до Румунії: на Закарпатті правоохоронці затримали двох причетних до переправлення
- Поліція Закарпаття звертає увагу батьків на небезпечні розваги підлітків
- Поліція Закарпаття розслідує смертельну ДТП за участі нетверезого водія у Тячеві
- Завдяки пильності громадян в Ужгороді затримано «закладчицю» - поліція
- Поліція Закарпаття розслідує ДТП за участі неповнолітніх: в аварії загинула 15-річна дівчина
- Безпека понад усе: патрульні проводять уроки для ужгородських школярів про вибухонебезпечні предмети
- В Ужгороді притягнули до відповідальності нетверезого водія

До цієї новини немає коментарів