Поліцейські застерегли підлітка від самогубства
Вчора, о 23:30 патрульним Чопа надійшло повідомлення, у якому йшлося про те, що 16-річний хлопець пішов з дому близько 16:00 і не повернувся. Батько зниклого повідомив, що його син розіслав друзям смс з повідомленням про те, що хоче звести рахунки з життям. Завдяки швидкому обміну інформацією між патрульними вдалося швидко встановити ймовірне місце знаходження молодика- це був один з готелів Ужгорода, куди одразу й поїхав один з ужгородських екіпажів.

