Комуналка

Стартував період передачі показів електролічильника: як це зробити?

Для того, аби уникнути непорозумінь в розрахунках за спожиту електроенергію, необхідно кожному споживачеві щомісяця передавати фактичний показник електролічильника. Це передбачено Кодексом Комерційного обліку електричної енергії. 

30.04.2024, 09:01

Менше біовідходів - більше добрива: 7 українських громад отримали компостери для біовідходів

Впроваджувати раціональне поводження із біовідходами у життя відтепер будуть 7 громад-учасниць проєкту “Підтримка реалізації системи управління відходами на місцевому рівні”, який ГО “Еколтава” реалізовує за підтримки Проєкту USAID “ГОВЕРЛА”.

27.04.2024, 16:18

Купили житло, але отримуєте рахунок за спожиту електроенергію не на своє прізвище. Tolk пояснює, що робити

Однією з причин ситуації, коли споживач отримує рахунок за спожиту електроенергію не на своє прізвище, може бути та, що громадянин купив/отримав у спадок  квартиру чи будинок, але не уклав договір з енергопостачальною компанією і, як наслідок, рахунок приходить на попереднього власника.

23.04.2024, 14:33

Закарпаттяобленерго: графіки відключення електроенергії в області не застосовують! Перевіряйте інформацію!

Шановні споживачі! Час від часу ПрАТ «Закарпаттяобленерго» відстежує інформацію, коли в соцмережах чи на окремих сайтах, у медіа подають недостовірну інформацію щодо застосування перерв в електропостачанні. Гучні заголовки покликані привернути увагу до новини, але насправді нерідко вводять в оману. Саме тому ми вкотре закликаємо перевіряти інформацію на офіційних сайтах держустанов, підприємств тощо. 

15.04.2024, 13:36

Ужгородців запрошують завтра, 13 квітня, на гастрономічну толоку у Боздоський парк

Про це повідомила міськрада.

12.04.2024, 15:25

Закарпаттяенергозбут: з технічних причин цього місяця надсилання смс із інформацією про стан рахунку затримується

Шановні споживачі! Звертаємо вашу увагу, що через технічні причини цього місяця надсилання смс із інформацією про стан рахунку затримується.

09.04.2024, 16:24

Що відбувається, якщо не передати показники електролічильника вчасно?

Кожен споживач електричної енергії хоче отримувати рахунки за фактично спожиті протягом місяця ресурси. Tolk як надійний  постачальник електроенергії, який дбає про своїх клієнтів, нагадуємо, що для цього необхідно вчасно передавати показники лічильника своєму оператору системи розподілу електроенергії. У кожній області України — це різні компанії. Але у всіх операторів системи розподілу та у всіх постачальників по Україні однакові правила. Вони регламентуються чинним законодавством.

01.04.2024, 15:33

На Закарпатті у наступні 3 роки заплановано провести техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання на 2450 об’єктах

Про це інформує прес-центр Закарпатської філії ТОВ «Газмережі України»

31.03.2024, 13:27

9 способів, як передати показники лічильника «Закарпаттяобленерго»

Для того, аби уникнути непорозумінь в розрахунках за спожиту електроенергію, необхідно кожному споживачеві щомісяця передавати фактичний показник електролічильника. Це передбачено Кодексом Комерційного обліку електричної енергії.

30.03.2024, 11:18

Що робити, якщо вам не приходять рахунки за спожиту електроенергію?

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) пояснює: "Час від часу споживачі звертаються до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» з питанням, чому вони не отримують рахунки. Причин може бути кілька, почергово пояснюємо всі та рекомендуємо, що робити в тому чи іншому випадку.

29.03.2024, 10:17

Тоlk нагадує про необхідність оплачувати рахунки за спожиту електроенергію до 20 числа кожного місяця

Комфортне життя сучасної людини неможливо уявити без електроенергії. У звичайних щоденних речах — ранковій запашній каві, сніданку для дітей та зарядженому телефоні, гарячому душі та чистій білизні — в усьому цьому присутня частинка електрики.

20.02.2024, 12:56

Два роки роботи Центру обслуговування клієнтів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) в Ужгороді

Рівно два роки тому, 17 лютого 2022 року, в Ужгороді відчинив свої двері для відвідувачів новий сучасний комфортабельний Центр обслуговування клієнтів ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk).

19.02.2024, 11:27

Закарпаттяенергозбут нагадує: при оплаті рахунків за електроенергію не забувайте звіряти реквізити

Компанії Групи Tolk зіштовхуються з ситуаціями, коли клієнти сплачують кошти за спожиту електроенергію на неправильні рахунки. Це стосується як побутових, так і непобутових споживачів.

16.02.2024, 10:38

Закарпатців-боржників почали відключати від електропостачання. Як цього уникнути?

Постачальник електроенергії закарпатцям ТОВ "Закарпаттяенергозбут" сьогодні звернулося до краян із повідомленням, що в області почали відключати боржників за електроенергію і порадили, як цього уникнути:

09.02.2024, 10:56

Tolk просить споживачів звіряти реквізити при оплаті рахунків за спожиту електроенергію!

Шановні споживачі! Нерідко фахівці ТОВ «Закарпаттяенергозбут» (Tolk) зіштовхуються з ситуаціями, коли споживачі сплачують кошти за спожиту електроенергію за невірними реквізитами.

08.02.2024, 12:29

Tolk – про тарифи на світло, відключення боржників та благодійні ініціативи  

Згідно з урядовою постановою, з 1-го червня минулого року в Україні зросла вартість електроенергії — до 2 грн 64 коп за кіловат незалежно від об’єму її споживання. Також Кабмін визначив єдиний тариф як для індивідуальних, так і для колективних побутових споживачів.

07.02.2024, 12:51

Українці змушені платити за комуналку сусідів: що відбувається

Українці змушені платити за комуналку сусідів через чинні правила.

03.02.2024, 19:07

Закарпаттяобленерго нагадує, як передати показники електричного лічильника через СМС-повідомлення

Час від часу до ПрАТ «Закарпаттяобленерго» звертаються споживачі з питанням, як передавати показники електролічильника за допомогою смс. Тож товариство надає пояснення.

02.02.2024, 09:06

Енергопостачальна компанія на Закарпатті пропонує низку вакантних посад

Шукаємо працьовитих, відповідальних, комунікабельних фахівців, які хочуть працювати в потужній команді й не бояться використовувати власний досвід і знання та вивчати нове. ТОВ «Закарпаттяенергозбут» пропонує різноманітні вакансії, причому потрібні спеціалісти у різних районах області.

28.01.2024, 11:02

 За борги знову можуть відключати від електропостачання: процедура на Закарпатті

???????Через заборгованість за житлово-комунальні послуги відтепер знову можуть здійснювати відключення. Наприкінці року Кабмін схвалив постанову № 1405, чим, фактично, зняв мораторій на відключення за борги споживачів комунальних послуг, в тому числі за електроенергію. Виняток — ті регіони, де  ведуться бойові дії та які знаходяться під тимчасовою окупацією.

24.01.2024, 13:20

Останні новини