Андріїв: Відтепер батькам не потрібно виділяти із сімейного бюджету кошти для оснащення шкіл та дитсадочків

У середу, 28 жовтня, під час засідання виконкому Ужгородської міськради прийнято рішення виділити кошти у сумі 14,9 млн.грн. для реалізації Програми матеріально-технічного забезпечення навчальних закладів на 2016- 2020 роки.

 

Як зазначив секретар Ужгородської міськради Богдан Андріїв, реалізація цієї Програми сприятиме покращенню умов перебування дітей у навчальних закладах та максимально задовільнить потреби ужгородців у якісній освіті.

«Адже нинішній рівень матеріального забезпечення шкіл обласного центру є недостатнім, відсутні необхідні засоби навчання, не обладнані сучасні кабінети для профільного навчання школярів. Обсяги коштів, які виділяються, не дозволяють задовольнити найнагальніші потреби навчальних закладів, не кажучи вже про модернізацію та оновлення матеріальної бази», зауважив Богдан Андріїв.

За його словами, покращання матеріальної бази сприятиме поліпшенню якості шкільної освіти, дозволить використовувати в навчальному процесі сучасні електронні навчальні матеріали, що сприятиме отриманню повноцінної освіти. «Відтепер батькам не потрібно виділяти із сімейного бюджету кошти для оснащення шкіл та дитсадочків», - запевнив пан Андріїв.

Програма передбачає здійснення комплексу заходів з проведення ремонту приміщень, систем опалення та водоканалізаційних мереж навчальних закладів, матеріально-технічного забезпечення їх роботи, оснащення універсальними навчально-комп’ютерними класами. А також – придбання шкільних парт, учнівських столів і стільців, канцелярського приладдя, меблів для дитсадочків.

Програма фінансується за рахунок коштів міського бюджету та інших джерел фінансування, не заборонених чинним законодавством. Обсяг фінансування Програми становить 14 млн. 910 тисяч гривень.

 

28 жовтня 2015р.
-->

До теми

Коментарі:

  1. володя 2016-08-28 / 20:48:53

    Радийте хоть шось вам на благо а пи....ть що все погано непотрибне идить на майдан на киев "_

  2. петро 2016-08-28 / 16:44:53

    це не влада а клоуни.своїми зпконами смішать народ.пан мер хай зацде особисто в кожну школу,садок іподивиться в якому стані класи,групи,візьме список з потребами закладів і тоді хай задумається за який кошт він буде все це реалізовувути.

  3. Вікторія 2016-08-28 / 14:06:07

    Збирати будуть як і збирали,лиш це буде називатися "благодійний внесок".Цікаво,а туал.бумагу,мило та інші миючі та дезинфік.засоби також міський бюджет закуповуватиме?Дівчата тут про безнал.пишуть.У фонд класу здається по 10грн.Як ви собі уявляєте ситуацію,коли в класі закінчується мило та туал.бумага вчитель має звертатися до завгоспа,той в бугалтерію і т.д.,чи простіше просто самим купити за гроші,що є у фонді класу.

  4. Ангеліна 2016-08-28 / 13:45:22

    Маємо те ,що маємо.Ось вам європа..

  5. Наталя 2016-08-28 / 11:02:59

    Це дуже добре теоретично , але всерівно буде збиратись батьківським комітетом готівка . Пам"ятаю , коли у мене були тяжкі часи і грошей небуло навіть на молоко , то в садочку голова батьківського комітету збирала гроші то на шафки , то на двухярусне ліжечко і т.д. і т.п. Вона і чути не хотіла про відсутність грошей . А у мене період розлучення з двома дітьми на руках ,без роботи і повне усвідомлення того , що аліментів я довго бачити не буду. Наразі вона запропонувала , щоб я принесла для моєї "особливої" дитини розкладачку , бо на куплених ( не за мої гроші ) ліжках , моя дитина спати не буде . А у спину крикнула , що вона знає , як з мене стягнути грощі ! І де їх тільки беруть , таких наглих і самовпевнених, (напевно виховують у тихже садочках такіж вихователі) . Вихователі дуже гарно поводились з дітьми членів батьківського комітету і місцевої еліти , а з решта так , по кутках розставляли. Впевнена , що про це добре знала завідувачка цього закладу . Гірко було ! Але пережила і пригадую як страшний сон ! Тепер питання - чому бат.ком. збирає і досі кошти налом ? Відповідь - тому що в цьому зацікавлені посадові особи закладів освіти ! Забороніть нал ! Забов"яжіть безнал , щоб кожний знав на що він гроші здавав ! А також маємо пам"ятати , що це є справа благодійна !

  6. Світлана 2016-08-27 / 22:14:29

    Цікаво б дізнатися у пана Андріїва, як поділити 11 коробок кольорових олівців, 12 акварельної фарби, 12 кольорового паперу на 120 дітей??? Абсурд. Але ГОЛОВНЕ - батькам не треба здавати гроші. А ПРАЦЮВАТИ З ЧИМ?

  7. Atlz 2016-08-27 / 22:04:52

    А в другій школі, Кирлик пішов дальше, зараз вимагають у дітей купувати щоденники із зображенням школи, скоро майже по школі будуть ходити глухонімі і предлагати купити фотокартку Кирлика чи може мера....

  8. А 2016-08-27 / 21:57:47

    Анлріїв міський голова, а секретар ради Сушко!

  9. Крис 2016-08-27 / 20:39:00

    И я на школу сдала..