Кордони Закарпаття з ЄС патрулюватимуть словацькі гелікоптери

Для підтримки безпеки з повітря

 

Кордон з України зі Словаччиною найближчим часом охоронятимуть вертольоти за 7 мільйонів євро. Таке рішення прийняло Міністерство внутрішніх справ сусідки Закарпаття — Словацької республіки — для підтримки безпеки на кордонах з повітря.

Про це Clipnews.info повідомило джерело з Братислави.

Для захисту повітряного простору, передбачається, що протягом 2013-2014 років Словацька Республіка планує інвестувати близько ? 7,000,000 на придбання двох сучасних патрульних вертольотів. Вертольоти, обладнані засобами денного і нічного спостереження, повинні бути куплені на основі рекомендацій, що містяться в доповіді шенгенської ради для Словаччини. Таку інвестицію днями схвалив і Кабінет міністрів Словаччини у своєму оновленому "Плані дій у Шенгшенській зоні".
Зі змісту документу випливає, що купівля патрульних гелікоптерів дасть можливість покращити контроль на кордоні з Україною, особливо у плані нелегального перетину кордону громадянами з країн третього світу. У плані також іде мова про завершення прокладання 4, 5 кілометрів чутливого до появи людей дроту на південній ділянці державного кордону.

Для цього словацький уряд уже виділив 358 000 євро. Роботи з прокладення планують завершити до кінця червня цього року. Оновлений План дій Словаччини у зоні шен гену також передбачає інвестицій в три чверті мільйона на закупівлю обладнання та понад 1,7 млн. євро на утримання Національної інформаційної Шенгенської системи та розвиток національної Шенгенської інформаційної системи II.

 

21 січня 2013р.
Çàãðóçêà...

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів