Спорт

В Ужгороді у суботу проведуть забіг з перешкодами Strong Race. Усі зібрані кошти – на ЗСУ

9 вересня в Ужгороді відбудеться забіг з перешкодами Strong Race.

07.09.2023, 14:17

Кубок України з боксу – у мукачівця

Його виборов вихованець Мукачівської ДЮСШ Іван Завадський

05.09.2023, 16:12

Цієї неділі, 3 вересня, – Irshava Half Marathon

Організатори презентували маршрут траси Irshava Half Marathon.

30.08.2023, 16:15

Ужгород приймав чемпіонат України з тенісу серед дорослих

Тижневі змагання з професійного тенісу завершилися напередодні на кортах спорткомплексу «Юність»

28.08.2023, 11:46

В Ужгороді відбулася «Карпатська миля» – благодійний турнір на підтримку військових

26.08.2023, 15:33

Володимир Шаран: Пропустили гол з чистого положення поза грою

Головний тренер «Миная» Володимир Шаран прокоментував гру проти «Металіста 1925» клубній пресслужбі.

22.08.2023, 14:42

19-20 серпня в Ужгороді відбудеться XI міжнародний турнір "Carpathia Cup"

18.08.2023, 09:18

17-18 серпня в Ужгороді – VIII футбольний турнір пам'яті дитячого тренера Володимира Пінковського

16.08.2023, 19:01

Двоє закарпатців-ветеранів стали призерами Чемпіонату світу серед майстрів спортивного орієнтування

Дві медалі вибороли у першому номері програми чемпіонату світу серед майстрів закарпатські ветерани спортивного орієнтування.

15.08.2023, 12:42

Закарпатець удруге став чемпіоном України із бойового самбо

Богдан Черепаня — чемпіон України з бойового самбо 2023 року. Він переміг у ваговій категорії до 90 кг і цією перемогою отримав звання майстра спорту України.

08.08.2023, 11:20

В Ужгороді відбувся традиційний велозаїзд «Big City Ride» до Дня української державності

31.07.2023, 14:54

Перший матч проти київського "Динамо": як "Минай" готується до старту сезону в УПЛ

28.07.2023, 19:05

Мукачівець став переможцем чемпіонату України з бойового самбо

Богдан Черепаня — чемпіон України з бойового самбо 2023 року.

28.07.2023, 17:42

Закарпатські гандболісти дізналися імена суперників у наступному сезоні української Суперліги

ГК «Карпати-ШВСМ» (Ужгород) продовжить свої виступи в елітному гандбольному дивізіоні України.

28.07.2023, 14:51

Мукачівські легкоатлети вибороли медалі на всеукраїнських змаганнях

Нещодавно в Івано-Франківську відбулися Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань серед юнаків та дівчат «Меморіал пам’яті Заслуженого тренера України – Івана Шарого».

27.07.2023, 16:39

В Ужгороді вперше відбувся чемпіонат України з комбату самозахисту ICO

В обласному центрі Закарпаття вперше відбувся чемпіонат України з комбату самозахисту ICO.

27.07.2023, 12:53

В Ужгороді визначили переможці жіночого турніру з пляжного волейболу (ВІДЕО)

В Ужгороді змагалися на жіночому турнірі з пляжного волейболу.

26.07.2023, 10:14

Ужгородки перемогли на змаганнях із пляжного волейболу

23 липня на піщаних волейбольних майданчиках ужгородського стадіону «Авангард» відбулася Відкрита першість міста Ужгород із пляжного волейболу серед жіночих команд.

25.07.2023, 17:09

Закарпатський спринтер Микола Райський став фіналістом чемпіонату світу серед інваспортсменів

В 11 років хлопець почав займатися в секції легкої атлетики в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі осіб з інвалідністю.

25.07.2023, 10:14

Як вихованці спортивного клубу імені Токара стають чемпіонами

Більше 25 років існує спортивний клуб імені Токара. Тут тренуються до змагань чемпіони національного та світового рівнів. Тренування в спортсменів проходить інтенсивно.

24.07.2023, 20:18