«Іллічівець» в Ужгороді підкорив закарпатську «Говерлу»

Маріупольський "Іллічівець" у рамках 26-го туру Прем'єр-ліги України на виїзді переміг ужгородську "Говерлу" - 2:1. Обидві команди у весняній частині турніру провели по п'ять матчів, в яких поступилися лише по разу.

Після досить нецікавого першого тайму, команди видали феєричну п'ятихвилинку у другому. З інтервалом у три хвилини гості забили двічі. За такою млявою грі шансів відігратися у "Говерли" не було. Грозний намагався оживити атаку замінами, але забили господарі лише одного разу - на 93-й хвилині. Часу зрівняти рахунок їм вже не вистачило.

Після цієї перемоги "Іллічівець" набрав 30 очок і піднявся на 9 місце. "Говерла" з 23 очками 13-а.

У наступному турі (24 квітня) маріупольський клуб прийме вдома "Ворсклу", а "Говерла" - "Дніпро" .