"Нумо, хлопці!": змагання восьми ідеальних чоловіків…

Незважаючи на тривалі чотириденні вихідні, закарпатські чоловіки зробили все можливе, щоб привітати улюблених краянок з Міжнародним Жіночим Днем. В Падіюні відбулося розважальне шоу "Нумо, хлопці!", яке у такому форматі проводиться вже вдруге.

 

Організаторами заходу виступили:
* Падіюн;
* Закарпатська ліга КВН;
* Корпорація свят "Не ПоНяЛ";
* Кафедра туризму УжНУ;
* Туристичний інформаційний центр Закарпаття;
* Студентська республіка.

Участь у шоу взяли 8 представників сильної статі:
- Іван Шепа, студент-хімік;
- Віктор Катуна, тренер з китайського єдиноборства Він-Чунь;
- Микола Романовський, фотограф;
- Іван Кенез, студент-стоматолог;
- Мирослав Карбованець, студент-економіст;
- Дмитро Бацко, студент-географ;
- Роман Корсак, викладач географічного факультету УжНУ;
- Олександр Беліков, актор театру ляльок.

Оцінювали учасників за 8-бальною шкалою журі у складі 8 жінок. Хлопці позмагалися у 8-ми конкурсах. У "візитці" представили себе через призму своїх талантів та захоплень: хтось демонстрував відточені прийоми бойових мистецтв, інші запропонували до перегляду свої фото- та відео роботи, дехто "КВНив", демонстрував акторські зарисовки та влучність жартів, були й такі, що епатували та збирали якнайбільшу кількість людей на сцені. Кращим на цьому етапі було визнано Олександра Белікова.
Єдина можливість підкупити журі була у кулінарному конкурсі – найсмачніший десерт. Хлопці мали приготувати щось таке, щоб було і смачненьке, і оригінально подане. Захоплене і задобрене журі відзначило неабияку смакоту кожного десерту, але найоригінальнішим визнали торт з млинців, приготований Миколою Романовським. Усмішки та зворушені погляди присутніх викликала поява на сцені маленьких дівчаток, які перевтілились у "доньок" учасників для конкурсу "Тато може". Під спів юного таланту Богдана Самборина "нумохлопківці" заплітати косички "донечкам". Найтурботливішим "татусем" визнано Івана Шепу, Романа Корсака похвалили за швидкість заплітання косички, а Мирослав Карбованець встиг зробити зачіску й собі, а не тільки "доньці". Ведучі заходу жартували, що найбільше аплодував Федір Шандор, у якого дві доці.
Четвертий конкурс довів, що ідеальний чоловік повинен бути розумним: учасники помірялися інтелектом, відповідаючи на запитання, як у шоу "Хто хоче стати мільйонером?". Троє учасників вибилися у лідери, і після завершення основного блоку запитань між ними провели додатковий тур, де "парубки" розповідали про те, що для них 8 березня. Перемогу здобув Віктор Катуна.
Під запальні ритми "Мы любим буги-вуги" хлопці пристрасно і не без гумору дефілювали в одязі від дизайнери Юлії Лехів. Більшість учасників була оцінена максимальними балами від журі і гучними оплесками глядачів.
Урізноманітнили конкурсну програму постановки від студії сучасного танцю "Бліц". А нотки мужності та сили в атмосферу свята додали показові виступи місцевих пауерліфтерів, на чолі з Андрієм Федорішком та Романом Корсаком. Підіймання штанги вагою за 200 кілограмів не залишило жодного байдужого, стало прологом до спортивного конкурсу. Завданням було з однакової відстані закинути якомога більше кульок у кошик. У спортивному конкурсі заслужену перемогу здобув спортсмен-викладач Роман Корсак.
Кожен справжній чоловік повинен вміти збирати-розбирати зброю. Або хоча б раз спробувати свої сили у цій нелегкій праці. Тож, ведучі оголошують про початок воєнно-патріотичного конкурсу. На сцену виносять "зброю" - ручну м’ясорубку… Завдання - найшвидше зібрати-розібрати її із зав’язаними очима. Найвправнішими виявилися Мирослав Карбованець, Іван Шепа та Микола Романовський.
Після семи конкурсів поодинокого лідера немає – результати рівні, претенденти ідуть "плече в плече".
Вирішував долю головного приза – нетбука – восьмий конкурс: привітання з 8 Березня. Кожен з хлопців приємно здивував: Микола Романовський та Віктор Катуна дарували жовті троянди - справжні та "серветкові"; Іван Шепа та Іван Кенез говорили теплі слова під зворушливу музику; Мирослав Карбованець здійснив мрію мами – заспівав пісню "Женское счастье" під гітару біля "вогнища"; Дмитро Бацко читав вірші, написані за допомогою друзів, та дарував жінкам у залі перші весняні квіти; Роман Корсак до глибини душі зворушив відвертим зізнанням у коханні дружині; а Олександр Беліков розвінчав міфи про "або красивих, або гарних" та про те, що чоловіки розумніші за жінок.
За підсумками 8 конкурсів переможцем цьогорічного розважального шоу "Нумо, хлопці!" став Микола Романовський. Він зізнався, що як фотограф завжди знаходився за об’єктивом, тільки спостерігав за змаганнями і завжди хотів опинитися "по той бік камери", спробувати себе у новій ролі – учасника. Що ж, у Миколи вийшов вдалий дебют – перемога.
Невимушена атмосфера вечору, відбірні жарти, тонке почуття гумору, властива учасникам самоіронія не дозволила нудьгувати протягом усього довготривалого шоу. Тільки найприємніші емоції залишились від побаченого і почутого, учасникам вдалося достукатися до жіночих сердець, торкнувшись найтонших почуттів, що жевріли у душі.
Останній акорди пролунали, але усмішка не сходить із обличчя. Уже не важливо, кого назвали кращим. Це формальність, адже усі учасники – уже переможці. Кожен по-своєму. Вікторія Рижова – одна з членів журі - влучно зазначила: "Кажуть, ідеальних чоловіків не існує. Та сьогодні на сцені їх було аж вісім"…
З нетерпінням чекаємо наступного року, а там будуть і нові "Нумо, хлопці!", і нові враження!
Не прощаємося!

Олександра Артюхіна

 

10 березня 2011р.
-->

До теми

Коментарі:

    До цієї новини немає коментарів