Сьогодні, 21 листопада 2008, п’ятниця (15:57)
Uzhgorod.net.ua

Новини
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Календар
Переглянути новини за

Листопад 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Жовтень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
рікмісяцьдень

Погода
Загрузка...

Акаунт
Логін:   

Пароль:



Статистика

Партнери
каталог элитных рекламных площадок Украины Колиба - закарпатський портал для всіх ТК АЛЁНУШКА Рейтинг непрофесіоналів JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації




Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
НОВИНИ ukr.net
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> СОЦІУМ від 30.06.08 (11:41)

Бігаймо на здоров’я!

Цікавий спортивно-оздоровчий захід відбувся 21 червня ц.р. в Ужгороді. За програмою Олімпійського дня бігу, на вулицях міста було проведено масовий легкоатлетичний забіг.


Звичайно, що ці змагання не могли проігнорувати і представники силових структур та члени їх сімей. Обласну раду ФСТ “Динамо” на легкоатлетичних стартах представляли: УМВС -- 83 особи та по 10 осіб від СБУ, податкової міліції, ужгородської митниці і МНС. Своїми результатами динамівці довели, що працівники силових структур не тільки успішно виконують свою роботу, але й пропагують здоровий спосіб життя, керуючись гаслом: “Здорова сім’я -- здорове суспільство”. Загалом в Олімпійському дні бігу взяли участь понад 700 чоловіків, жінок, юнаків та дівчат. Щоб цей спортивний захід зробити масовим і доступним для всіх верств населення, організатори влаштували забіги на двох дистанціях: 500 м для юнаків та дівчат до 15 років і чоловіків та жінок віком понад 36 років. Для більш молодших учасників (16 -- 35 років) пропонувалося подолати дистанцію 1000 м. Старт та фініш були облаштовані на пл.Народній. Учасникам акції пощастило з погодою -- був гарний сонячний день, а навколо лунала бадьора музика. Після подолання своєї дистанції кожен учасник отримав на пам’ять маленький сувенір з символікою Олімпійського дня бігу та грамоту. Перші десять переможців нагороджені футболками з відповідною легкоатлетичною символікою, а три кращі спортсмени на кожній дистанції -- ще й медалями Олімпійського комітету.

Такі медалі, зокрема, отримали представники УМВС майор міліції Володимир Долгов та майор міліції Олег Забужко. Порядок на дорогах та супровід учасників по дистанції забезпечувала на мотоциклах окрема рота супроводу УДАІ УМВС.

Володимир ДОЛГОВ




ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.

Загрузка...

marketgid

Пошук

 


Голосування
Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс валют
finance.com.ua finance.com.ua

УНІАН
завантаження...

ВАКАНСІЇ
Загрузка...


Uzhgorod.net.ua
Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна