Сьогодні, 21 листопада 2008, п’ятниця (13:05)
Uzhgorod.net.ua

Новини
ГОЛОВНА СТОРІНКА

ПОЛІТИКА
СОЦІУМ
ЕКОНОМІКА
КРИМІНАЛ
СПОРТ
КУЛЬТУРА
Н. СИТУАЦІЇ
LIFE
ТЕМИ ТИЖНЯ
УжНУ
Ужміськрада
Е.ОЦІНКА
КІА

ЗНАЙОМСТВА


Календар
Переглянути новини за

Листопад 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Жовтень 2008
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
рікмісяцьдень

Погода
Загрузка...

Акаунт
Логін:   

Пароль:



Статистика

Партнери
каталог элитных рекламных площадок Украины Колиба - закарпатський портал для всіх ТК АЛЁНУШКА Рейтинг непрофесіоналів JeyNews.com.ua - джерело важливої інформації




Етно-велнес готель "УнгварЪскій"
НОВИНИ ukr.net
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...

 
--> СОЦІУМ від 28.06.08 (08:12)

"7 духовних чудес України"

Наступного року пройде всеукраїнська акція "7 духовних чудес України"


Як передає кореспондент УНІАН, про це в Сімферополі повідомив ініціатор проекту, народний депутат України Микола ТОМЕНКО.

"Відкриємо вам таємницю, ми прийняли рішення, що вже наступного року буде "7 духовних чудес України", - сказав М.ТОМЕНКО. Українці виберуть найкрасивіші та унікальні культові споруди, які не тільки красиві з погляду архітектури, а й пов`язані з якимись подіями, що зіграли вагому роль у тому чи іншому регіоні. "Ми маємо унікальні речі", - зазначив М.ТОМЕНКО, кажучи про культові споруди України.

При цьому М.ТОМЕНКО нагадав, що зараз проходить проект "Сім природних чудес України", метою якого є пропаганда унікального природного світу України і привертання уваги до об`єктів, які можуть стати цікавими не лише для українських, а й для зарубіжних туристів. Акція "Сім природних чудес України" проходить у кілька етапів. Спочатку було оголошено 100 претендентів на звання дива. 6 липня експерти виберуть 21 об`єкт, після чого розпочнеться інтернет-голосування. Результати акції назвуть до Дня Незалежності України. М.ТОМЕНКО зазначив, що серед 100 претендентів представлено 10 претендентів від Криму і 3 - від Севастополя. Він додав, що кримський об`єкт напевно буде представлений у 7-ці переможців даної акції.




ОБГОВОРИТИ:  Коментарів 0, стор.

Загрузка...

marketgid

Пошук

 


Голосування
Закарпаття повинно бути:
Областю у складі України
Автономією у складі України
Незалежною державою
Увійти до складу Угорщини чи Словаччини
Як начальство скаже так і буде

РЕЗУЛЬТАТИ

Курс валют
finance.com.ua finance.com.ua

УНІАН
завантаження...

ВАКАНСІЇ
Загрузка...


Uzhgorod.net.ua
Використання матеріалів УЖГОРОД.net.ua дозволяється за умови посилання (для інтернет-видань — гіперпосилання) на uzhgorod.net.ua. Передрук, копіювання чи відтворення інформації, що містить посилання на інші джерела в будь-якому вигляді заборонено.
 
Зв’язок: редактор editor@uzhgorod.net.ua, реклама reklama@uzhgorod.net.ua, технічні питання root@uzhgorod.net.ua Запрошуємо авторів до співпраці, якщо у Вас є цікаві новини, то надсилайте їх за адресою editor@uzhgorod.net.ua, найкращі з них будуть винагороджені. Редакція не відповідає за зміст рекламних оголошень, може не поділяти точку зору автора, може відмовити автору публікації, якщо текст не відповідає політиці ресурсу без попереднього узгодження. Дизайн: YOUR.UZHGOROD.NAME. Розробка: ЗІС.
Теми тижня Life Надзвичайні ситуації Культура Спорт Кримінал Економіка Соціум Політика Головна