  | |
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
Загрузка...
|  |
| | Консультує ДПА в Закарпатській області: про оподаткування прибутку підприємствКомітет з питань податкової та митної політики рекомендує парламенту прийняти за основу проект закону про внесення зміни до статті 5 Закону "Про оподаткування прибутку підприємств" Законопроектом (реєстр. №2522) пропонується уточнити порядок віднесення до валових витрат добових на відрядження. На засіданні Комітету зазначалося, що проект підготовлено з метою "спрощення процедури реєстрації службових відряджень, скасування необхідності робити відмітки в посвідченнях про відрядження у приймаючої сторони в межах України та країн, з якими не установлено або спрощено прикордонний контроль".
Зокрема, відповідно до проекту, "сума добових у разі відрядження у межах України та країн, з якими не встановлено або спрощено прикордонний контроль, визначається згідно з наказом про відрядження та відповідними підтверджуючими документами, перелік яких затверджується центральним податковим органом".
Члени Комітету вважають, що "альтернативний перелік підтверджуючих відрядження документів має бути визначений безпосередньо у законі, оскільки розробка та затвердження переліку таких документів центральним податковим органом потребує певного часу". При цьому наголошувалося, що "положення законів мають бути нормами прямої дії".
http://portal.rada.gov.ua

ОБГОВОРИТИ: Коментарів 0, стор.
Загрузка...
|
|
 | |
Загрузка...
|  |
|